Czwartek, 21 września 2017 • imieniny: Jonasza, Mateusza

Kolejny raz na podium w Turnieju Wydziałów

W V Turnieju Wydziałów Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie rozegranego 6 czerwca 2013 drużyna Wydziału Informatyki w składzie: Aneta Bera, Kamila Bogucka, Paulina Dudzień, Aneta Giluk, Łukasz Doszczeczko, Przemysław Dziemba, Tomasz Nosal, Paweł Rombalski, Andrzej Stolarek, Michał Witkowski, Piotr Piela zdobyła II miejsce.

Nasza drużyna odniosła historyczny sukces wygrywając konkurencję w przeciąganiu liny - w latach ubiegłych ta konkurencja była piętą achillesową informatyków.
W innych konkurencjach drużyna WI ze zmiennym szczęściem, czasami walcząc nie tylko z innymi Wydziałami, ale również czynnikami zewnętrznymi (rzuty do kosza pod słońce), walczyła zaciekle o jak najlepsze miejsca.

Zobacz galerię zdjęć autorstwa Bartłomieja Sacharskiego.

Gratulujemy!

Turniej Wydziałów Turniej Wydziałów