Czwartek, 21 września 2017 • imieniny: Jonasza, Mateusza

Listy gratulacyjne i podziękowania dla pracowników i studentów Wydziału Informatyki

22 października 2013 roku Dziekan Wydziału Informatyki prof. dr hab. inż. Antoni Wiliński wręczył listy gratulacyjne i podziękowania studentom  i doktorantom naszego Wydziału za wyniki w nauce oraz aktywność organizacyjną w minionym  roku akademickim 2012/2013.

Nagrody, dyplomy i wyróżnienia dla pracowników i studentów WI ZUT

Dziekan wręczył również dyplomy dwóm pracownikom Wydziału za zajęcie I miejsca w III kwartale 2013 roku konkursu Dean Cup: dr inż. Przemysławowi Korytkowskiemu za aktywność badawczą i publikacyjną oraz dr inż. Agnieszce Olejnik-Krugły za kompetencje organizacyjne i aktywność środowiskową.

Listy gratulacyjne otrzymali:

• Sebastian Stolarski za ukończenia ze średnią 4,95 I roku studiów stacjonarnych pierwszego stopnia na kierunku Informatyka.
  • Rafał Piórkowski za ukończenia ze średnią 4,88 II roku studiów stacjonarnych pierwszego stopnia na kierunku Informatyka.
  • Magdalena Alicja Jastrzębiec-Zakrzewska za ukończenie ze średnią 4,68 III roku studiów stacjonarnych pierwszego stopnia na kierunku Informatyka.
  • Katarzyna Purul za ukończenie ze średnią 4,62 I roku studiów stacjonarnych pierwszego stopnia na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji.
  • Monika Potiopa za ukończenie ze średnią 4,95 II roku studiów stacjonarnych pierwszego stopnia na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji.
  • Katarzyna Witkowska za ukończenie ze średnią 4,92 III roku studiów stacjonarnych pierwszego stopnia na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji.
  • Kamila Przywara za ukończenie ze średnią 4,88 I roku studiów stacjonarnych drugiego stopnia na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji.
  • Mariusz Rzeszotek za ukończenie ze średnią 4,75 I roku studiów niestacjonarnych pierwszego stopnia na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji.
  • Sebastian Desz za ukończenie ze średnią 4,83 I roku studiów stacjonarnych drugiego stopnia na kierunku Informatyka.
  • Alicja Falandysz za ukończenie ze średnią 4,73 I roku studiów niestacjonarnych pierwszego stopnia na kierunku Informatyka.
  • Jacek Szydłowski za ukończenie ze średnią 4,59 II roku studiów niestacjonarnych pierwszego stopnia na kierunku Informatyka.
  • Arkadiusz Kusy za ukończenie ze średnią 4,96 III roku studiów niestacjonarnych pierwszego stopnia na kierunku Informatyka.
  • Adrian Muszyński za ukończenie ze średnią 4,96 I roku studiów niestacjonarnych drugiego stopnia na kierunku Informatyka.
  • Maciej Nosal za ukończenie ze średnią 4,48 II roku studiów niestacjonarnych drugiego stopnia na kierunku Informatyka.
  • Sebastian Świerczek za zwycięstwo w konkursie Navigate Mobica 2013.
  • Rafał Karkoszka za zwycięstwo w konkursie „Kariera dla inżyniera” organizowanym przez firmę Cargotec.
  • Konrad Sowiński za zajęcie II miejsca w konkursie „Kariera dla inżyniera” organizowanym przez firmę Cargotec.
  • Piotr Skotnicki za zwycięstwo w konkursie homeCoder'2013.
  • Rafał Rychcicki za zajęcie II miejsca w konkursie homeCoder'2013.
  • Paweł Frankowski za zdobycie Lance Stafford Larson Student Scholarship Award podczas konkursu organizowanego przez IEEE Computer Society.
  • Krzysztof Wolski za zwycięstwo w konkursie Szczecin Gamedev Talents 2013 organizowanym przez Wydział Informatyki ZUT.
  • Marek Myc za zdobycie II miejsca w konkursie Szczecin Gamedev Talents 2013 organizowanym przez Wydział Informatyki ZUT.
  • Artur Szumaczuk za zajęcie III miejsca w konkursie Szczecin Gamedev Talents 2013 organizowanego przez Wydział Informatyki ZUT.
  • Anna Orecka za znalezienie się w gronie stypendystów Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w roku akademickim 2012/2013.

Podziękowanie otrzymali:

• Aneta Bera, Jacek Klimaszewski, Bartłomiej Sacharski, Marek Wernikowski za udział w pracach Komisji Konkursowej I edycji Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „Potyczki Informatyczne Nowej Generacji – PING'2013”.
  • Aneta Bera, Tomasz Wiśniewski, Szymon Rymaszewski, Jacek Klimaszewski, Dariusz Sychel, Sylwester Wosiak, Anton Smoliński, Paweł Korczowski, Paweł Frankowski, Paweł Marczewski, Wojciech Nowicki za udział w X Konferencji Studentów i Młodych Pracowników Nauki organizowanej przez Politechnikę Koszalińską.
  • Łukasz Przybyłek, Anton Smoliński, Jakub Niwa, Sebastian Świerczek, Dawid Gliński, Michał Wojtalewicz, Piotr Pacewicz za udział w IV Uczelnianej Sesji Studenckich Kół Naukowych.
  • Kamila Michalkiewicz, Robert Żelichowski, Patryk Soroczyński, Sebastian Furdyna, Arkadiusz Gradys za pomoc przy organizacji stoiska Wydziału Informatyki podczas targów poligraficznych POLIGRAFIA'2013.
  • Aneta Bera, Kamila Bogucka, Paulina Dudzień, Aneta Giluk, Łukasz Doszczeczko, Przemysław Dziemba, Tomasz Nosal, Paweł Rombalski, Andrzej Stolarek, Michał Witkowski za udział w V Turnieju Wydziałów ZUT 2013.