Czwartek, 21 września 2017 • imieniny: Jonasza, Mateusza

Uroczysta promocja doktorów habilitowanych i doktorów ZUT

29 października 2013 roku w auli budynku Centrum Dydaktyczno-Badawczego Nanotechnologii odbyła się uroczysta promocja doktorów habilitowanych i doktorów Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. W wydarzeniu uczestniczyli: Rektor prof. dr hab. inż. Włodzimierz Kiernożycki, Prorektor ds. Organizacji i Rozwoju Uczelni prof. dr hab. inż. Ryszard Pałka, Prorektor ds. Nauki prof. dr hab. inż. Mikołaj Protasowicki, prof. ZUT, Prorektor ds. Studenckich dr hab. inż. Jacek Wróbel, prof. nadzw. ZUT, dziekani poszczególnych wydziałów wchodzących w skład Uczelni, promotorzy, osoby promowane, a także członkowie ich rodzin i przyjaciele.

Promocja doktorów habilitowanych i doktorów

Promowani doktorzy habilitowani i doktorzy złożyli ślubowanie, w którym zobowiązali się wspomagać Uczelnię i zachować ją w pamięci, zachować nienaruszoną godność doktorską oraz rozwijać dalej naukę tak, aby efekty pracy naukowej służyły człowiekowi. Przyjęcie osób promowanych w poczet doktorów i doktorów habilitowanych potwierdzone zostało uroczystym wręczeniem dyplomów JM Rektora, dziekanów poszczególnych wydziałów, a w przypadku doktorów, także promotorów.

Na Wydziale Informatyki w ubiegłym roku akademickim stopień doktora habilitowanego uzyskali: Mariusz Borawski i Krzysztof Zatwarnicki.
Natomiast stopień doktora – Luiza Fabisiak, Marek Karwański, Magdalena Kieruzel, Agnieszka Konys, Magdalena Malinowska, Łukasz Nozdrzykowski, Agnieszka Olejnik-Krugły, Monika Stankiewicz i Paweł Włoch.