Czwartek, 21 września 2017 • imieniny: Jonasza, Mateusza

Uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia studiów na Wydziale Informatyki

W dniu 7 grudnia 2013 roku w auli budynku Centrum Dydaktyczno-Badawczego Nanotechnologii odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia studiów na  Wydziale Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Dyplomy odebrało 235 absolwentów obu kierunków i obu stopni kształcenia naszego Wydziału. W uroczystości uczestniczył Prorektor ds. Organizacji i Rozwoju Uczelni prof. dr hab. inż. Ryszard Pałka, Dziekan Wydziału Informatyki prof. dr hab. inż. Antoni Wiliński, Prodziekan ds. Kształcenia dr hab. Bożena Śmiałkowska, Prodziekan ds. Studenckich dr inż. Piotr Piela, promotorzy oraz rodziny i przyjaciele tegorocznych absolwentów.

Dziekan Wydziału Informatyki wręczył listy gratulacyjne najlepszym absolwentom Wydziału:

• na kierunku Informatyka: inż. Anecie Bera, inż. Rafałowi Kucharskiemu, mgr inż. Bartoszowi Andreatto, mgr inż. Piotrowi Skotnickiemu,
  • na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji: inż. Bartłomiejowi Nowierskiemu, inż. Arturowi Gębce, mgr inż. Justynie Bednarz.

W imieniu tegorocznych absolwentów serdeczne podziękowania nauczycielom oraz społeczności akademickiej i rodzicom złożył inż. Adam Pawlicki.

Wszystkich absolwentom naszego Wydziału życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

Fotogaleria z uroczystości