Czwartek, 21 września 2017 • imieniny: Jonasza, Mateusza

Absolwent WI w finale konkursu ABB na najlepszą pracę dyplomową

ABB

Jacek Hryniewicz - absolwent pierwszego stopnia studiów stacjonarnych na kierunku Informatyka został laureatem 1 etapu ogólnopolskiego konkursu o nagrodę ABB.

Konkurs, organizowany przez międzynarodowy koncern ABB działający, m.in. w branży automatyki i energetyki, skierowany jest do autorów prac magisterskich, inżynierskich oraz doktorskich uczelni technicznych, których tematyka jest zgodna z działalnością Grupy ABB. Celem konkursu jest uhonorowanie pracy młodych, uzdolnionych studentów oraz absolwentów uczelni technicznych, którzy wykazują się wysokim zaangażowaniem w pracy na uczelni oraz ponadprzeciętnymi uzdolnieniami.

Do finału konkursu zakwalifikowanych zostało łącznie 58 prac. Praca inżynierska Jacka Hryniewicza pt: "Synteza i badanie algorytmów Model Following Control/Internal Model Control (MFC/IMC) w układzie sterowania wybranym obiektem rzeczywistym" została napisana pod kierunkiem dr inż. Sławomira Jaszczaka.

Życzymy powodzenia w finale!