Czwartek, 21 września 2017 • imieniny: Jonasza, Mateusza

Wręczenie certyfikatów za udział w projekcie Drogowskazy Kariery

Dnia 13 maja 2014 roku w sali Rady Wydziału Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów potwierdzających uczestnictwo w szkoleniach przeprowadzonych w ramach projektu Drogowskazy Kariery 2014 organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów w dniach 26-27 marca 2014 roku.

Drogowskazy Kariery
Fotoreportaż

Certyfikat za udział w szkoleniu pt.: „Wyznaczanie i osiąganie celów” przeprowadzonego przez Piotra Sinkiewicza i Michała Kraja otrzymali:

Liliana Barwik, Katarzyna Bielawska, Michał Bielejwski, Jakub Borkowski, Malwina Dziśko, Dawid Gliński, Krzysztof Grączewski, Maciej Janiak, Michał Jendraszczyk, Marcin Klepacki, Katarzyna Klukowska, Piotr Kubarski, Piotr Kuchta, Natalia Kumoch, Mateusz Myżalik, Michał Niemczynowicz, Łukasz Nikołajczyk, Krzysztof Pawlak, Sebastian Peryt, Karolina Piekarz, Maciej Plewko, Monika Potiopa, Pamela Rojek, Adriana Sieńczak, Łukasz Szczesiak, Marcin Szkudlarek, Karolina Wicyńska, Katarzyna Witkowska, Marek Witkowski, Magdalena Wojciechowska.

Certyfikat za udział w szkoleniu pt.: „Wystąpienia publiczne” przeprowadzonego przez Michała Ziorę otrzymali:

Liliana Barwik, Katarzyna Bielawska, Marcin Klepacki, Piotr Kubarski, Matalia Kumoch, Maciej Plewko, Adriana Sieńczak, Marek Witkowski.

Certyfikat za udział w szkoleniu pt.: „Emisja głosu” przeprowadzonego przez Katarzynę Klimek otrzymali:

Liliana Barwik, Katrzyna Bielawska, Malwina Dziśko, Krzysztof Grączewski, Michał Jendraszczyk, Katarzyna Klukowska, Piotr Kuchta, Natalia Kumoch, Tomasz Minko, Michał Niemczynowicz, Łukasz Nikołajczyk, Krzysztof Pawlak, Monika Potiopa, Adriana Sieńczak, Łukasz Stolcman, Magdalena Wojciechowska, Karol Zaleski.

Certyfikat za udział w szkoleniu pt.: „Co powinieneś wiedzieć przed założeniem sklepu internetowego” przeprowadzonego przez Mętlewicza z Viwa entertainment otrzymali:

Katarzyna Bielawska, Michał Bielejwski, Jakub Borkowski, Dawid Gliński, Maciej Janiak, Marcin Klepacki, Norbert Korczyński, Piotr Kubarski, Mateusz Myżalik, Sebastian Peryt, Maciej Plewko, Pamela Rojek, Adriana Sieńczak, Łukasz Szczesiak, Karolina Wicyńska, Katarzyna Witkowska.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.