Czwartek, 21 września 2017 • imieniny: Jonasza, Mateusza

Habilitacja dra Imeda El Fraya - wielki sukces

fotoreportaż

Fotoreportaż

Bardzo pomyślnie zakończyło się trwające wiele miesięcy postępowanie habilitacyjne dra inż. Imeda El Fraya z Katedry Inżynierii Oprogramowania. W miniony czwartek, 4 grudnia 2014 roku, w obecności znakomitych recenzentów:

• prof. dra hab. inż. Mieczysława Muraszkiewicza (Politechnika Warszawska, Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych),
  • prof. dra hab. inż. Jerzego Gawineckiego (Wojskowa Akademia Techniczna, Wydział Cybernetyki),
  • dra hab. inż. Arkadiusza Orłowskiego, prof. SGGW (Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Wydział Zastosowań Informatyki i Matematyki)

po trwającym prawie 4 godziny kolokwium habilitacyjnym Rada Wydziału Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie nadała stopień naukowy doktora habilitowanego w dyscyplinie Informatyka w dziedzinie nauk technicznych naszemu Kandydatowi.

Dr hab. inż Imed El Fray pracuje na Wydziale Informatyki od jego powstania, wcześniej był pracownikiem Instytutu Informatyki Politechniki Szczecińskiej. Jest uznanym w Polsce kryptologiem od wielu lat funkcjonującym w nauce i praktyce w zespole dra Jerzego Pejasia. To 17-ty samodzielny pracownik naukowy naszego Wydziału.

Serdecznie gratulujemy.