Czwartek, 21 września 2017 • imieniny: Jonasza, Mateusza

Uroczystość rozdania dyplomów dla absolwentów Wydziału Informatyki

fotoreportaż

Fotoreportaż

6 grudnia 2014 roku odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów dla 254 Absolwentów Wydziału Informatyki studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, pierwszego i drugiego stopnia kierunków Informatyka oraz Zarządzanie i inżynieria produkcji.

W uroczystości, poza Dziekanem Wydziału Informatyki prof. dr hab. inż. Antonim Wilińskim udział wzięli Prorektor ds. Studenckich dr hab. inż. Jacek Wróbel, prof. ZUT, dr hab. inż. Bożena Śmiałkowska, Prodziekan ds. Nauczania oraz dr inż. Piotr Piela, Prodziekan ds. Studenckich oraz promotorzy, pracownicy naszego Wydziału, a także licznie zgromadzeni bliscy tegorocznych Absolwentów.

W swojej prezentacji Dziekan Wydziału Informatyki mówił o dobrych perspektywach pracy na rozwijającym się rynku IT, a także o paradoksie braku informatyków na rynku pracy pomimo rosnącego zainteresowania studiami na tym kierunku. Jeszcze raz przypomniał Absolwentom, że Wydział wyposażył ich w wiedzę i umiejętności, a także niektóre kompetencje miękkie, które powinny czynić z nich atrakcyjnych pracowników branży IT.

Dziekan Wydziału Informatyki prof. dr hab. inż. Antoni Wiliński wręczył listy gratulacyjne najlepszym absolwentom Wydziału Informatyki:

Kierunek Informatyka

• Rafał Rychcicki, S2, średnia 5,0
  • Paweł Gawkowski, S2, średnia 4,94
  • Aneta Bera, S2, średnia 4,90
  • Jacek Klimaszewski, S2, średnia 4,90
  • Adrian Muszyński, N2, średnia 4,97
  • Piotr Czwarnowski, S1, średnia 4,58
  • Rafał Tobolski, N1, średnia 4,54

Kierunek Zarządzanie i Inżynieria Produkcji

• Kamila Przywara, S2, średnia 4,89
  • Tomasz Nyczaj, S1, średnia 4,89
  • Paweł Kornecki, N1, średnia 4,43

W imieniu tegorocznych Absolwentów serdeczne podziękowania nauczycielom oraz społeczności akademickiej i rodzicom złożył mgr inż. Paweł Korczowski.

Uroczystość uświetniło trio smyczkowe BBT, które przygotowało na zakończenie uroczystości prezent mikołajkowy.

Wszystkim absolwentom naszego Wydziału życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.