Czwartek, 21 września 2017 • imieniny: Jonasza, Mateusza

Hackaton ukończony

foto WIZUT

12 i 13 grudnia 2014 roku odbyła się kolejna edycja 24 godzinnego maratonu programistycznego Night of the Living Devs organizowanego przez Microsoft Polska.

Głównym zadaniem uczestników, zebranych w sześcioosobowe drużyny, było stworzenie ciekawych, zabawnych i oryginalnych aplikacji na platformy Windows 8 oraz Windows Phone. Presja czasu, podział zadań i praca w grupie okazały się nie lada wyzwaniem dla 98 drużyn z całej Polski. Wydział Informatyki reprezentowały dwie drużyny studentów działających w Grupie.NET:
Wild Codes: Borys Rybak (kapitan), Agata Bornińska, Michał Jeleń, Mikołaj Kłosowski, Jakub Posert, Łukasz Stolcman oraz GastroCoders: Kamil Dudziński (kapitan), Rafał Cichoń, Łukasz Grzybowski, Kacper Kutelski, Łukasz Siwecki, Łukasz Szczesiak.

Pierwsza z naszych drużyn uplasowała się ostatecznie na 26 miejscu, a druga na 45.

Gratulujemy wytrzymałości!