Czwartek, 21 września 2017 • imieniny: Jonasza, Mateusza

Zajęcia zaliczeniowe Samsung LABO

fotoreportaż

Fotoreportaż

Pierwszy cykl zajęć z kursu dokształcającego „Samsung LABO” dobiegł końca. Na zaliczenie studenci przedstawili swoje projekty, które stworzone zostały na platformy Android, SmartTV czy Tizen. Większość projektów współpracowała z co najmniej dwoma wymienionymi platformami.

Część zaprezentowanych projektów będzie rozwijana w następnym semestrze tak aby w ostateczności trafić do sklepów z oprogramowaniem właściwym dla danej platformy. Trzymamy kciuki aby przedstawione projekty doczekały się uznania szerokiego grona użytkowników a tym samym odniosły sukces.

Niedługo uczestnicy dostaną certyfikaty ukończenia kursu, wtedy oficjalnie pierwsza edycja Samsung LABO dobiegnie końca.

Informujemy jednocześnie, że w semestrze letnim rozpocznie się kolejna edycja kursu, szczegóły rekrutacji zostaną niedługo podane na stronie Wydziału. Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w nadchodzącej edycji to już teraz można zgłosić swój wstępny akces koordynatorowi projektu dr inż. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Zapraszamy do kontaktu.