Czwartek, 21 września 2017 • imieniny: Jonasza, Mateusza

Kompetencje społeczne - zaliczone!

foto WIZUT

Przewodnicząca Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego, Oddział Wojewódzki w Szczecinie pani Danuta Januszewska wraz z Wiceprezes panią Marzeną Gądek przekazały na ręce Dziekana Wydziału Informatyki prof. Antoniego Wilińskiego podziękowania dla studentów naszego Wydziału: Katarzyny Górnickiej i Krystiana Papskiego, którzy pomogli w przygotowaniu kalendarza. W liście czytamy: "Krystianowi i Kasi za cierpliwość, empatię, serce i profesjonalizm dziękujemy, a Panu Profesorowi gratulujemy wychowania wrażliwych, twórczych i profesjonalnych ludzi."

Katarzyna Górnicka wykonała oprawę graficzną i przygotowanie do druku, a Krystian Papski wykonał zdjęcia. Oboje pracowali jako wolontariusze.

Zachęcamy innych studentów naszego Wydziału do podejmowania działań i ujawniania swoich kompetencji społecznych.