Czwartek, 21 września 2017 • imieniny: Jonasza, Mateusza

Kolejny przykład wysokiej mobilności - Liliana Dudzień poleca University of Warwick

Cykl szkoleń w ramach programu Erasmus+ dla pracowników administracyjnych Wydziału Informatyki w roku 2015 – rozpoczęty.
Nasza kadra administracyjna bardzo pozytywnie wyróżnia się na tle innych wydziałów ZUTu.

Sezon szkoleniowy rozpoczęła w dniach 2-6 lutego br.

Pani Liliana Dudzień – sekretarka Dziekana uczestnicząc w warsztatach na University of Warwick w Coventry (Wielka Brytania).

Celem głównym pobytu było doskonalenie kompetencji w zakresie współpracy z przedstawicielami firm i instytucji publicznych, jak również poznanie organizacji pracy uczelni przyjmującej.
Na szkolenie złożyły się przede wszystkim spotkania z pracownikami, wykłady i warsztaty prowadzone przez specjalistów, obserwacja typowych zadań i procedur w środowisku akademickim (także w trybie tzw. jobshadow), rozpoznawanie znaczenia kompetencji społecznych wśród pracowników i studentów oraz doskonalenie relacji studenci – administracja – nauczyciele.

Każdy taki kontakt wzbogaca naszą kadrę o nowe kompetencje oraz uczy wrażliwości i tolerancji.

Trzymamy kciuki za kolejnych odważnych.