Sobota, 24 czerwca 2017 • imieniny: Jana, Danuty

Studia podyplomowe - Programowanie komputerów

Studia podyplomowe - Programowanie komputerów

Wydział Informatyki ZUT w Szczecinie
ogłasza nabór na kolejną edycję
dwusemestralnych
studiów podyplomowych
Programowanie komputerów

Studia te skierowane są do szerokiego kręgu osób zainteresowanych nabyciem umiejętności programowania komputerów.

Z oferty mogą skorzystać zarówno osoby poszukujące zatrudnienia jak i aktywne zawodowo, które chciałyby spróbować swoich sił w dynamicznie rozwijającej się branży IT i przygotować do pracy w pożądanym obecnie zawodzie programisty.

Program studiów pozwala również uaktualnić i poszerzyć kompetencje nauczycieli informatyki, co staje się koniecznością w świetle planowanych zmian w programach nauczania szkół wszystkich szczebli.
Jedynym warunkiem jaki stawiamy naszym kandydatom jest ukończenie studiów wyższych lub studiowanie na ostatnim roku.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną i wysoko wykwalifikowaną kadrę Wydziału Informatyki, która szczególny nacisk kładzie na praktyczne nabywanie umiejętności. W miłej i twórczej atmosferze słuchacze będą mogli zapoznać się od podstaw z tajnikami programowania w nowoczesnym języku Python i zasadami tworzenia stron WWW.

Nabór na studia zostanie otwarty 15 czerwca 2016 r.
i potrwa do 14 października 2016r.

Zajęcia rozpoczną się w październiku, a zakończą w czerwcu 2017 roku i będą odbywały się w trybie niestacjonarnym, w postaci jedno lub dwudniowych zjazdów w weekendy (łącznie ok. 70h w semestrze).

Podczas zjazdów słuchacze mają dostęp do specjalistycznych pracowni, laboratoriów i oprogramowania Wydziału Informatyki.

Sekretariat: mgr inż. Renata Zielińska
pokój 310 budynek WI 2, ul. Żołnierska 52