Poniedziałek, 26 czerwca 2017 • imieniny: Jana, Pawła

Rekrutacja na kurs Samsung LABO w roku akademickim 2016/2017 rozpoczęta!

Jeżeli chciałbyś zrealizować aplikację mobilną, jeżeli myślisz o własnym start-upie, ale nie masz jeszcze pomysłu na biznes. Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jak programuje się aplikacje na system Android lub Tizen. Jeżeli chcesz poznać ciekawych ludzi i rozwijać umiejętność pracy w zespole, a także rozwinąć sieć kontaktów zawodowych. Odpowiedziałeś TAK? Ten kurs jest dla Ciebie…

Weź udział w III edycji kursu dokształcającego Samsung LABO realizowanego we współpracy Wydziału Informatyki i Wydziału Elektrycznego ZUT z Samsung Electronics i rozwijaj pomysł na biznes w wybranej technologii.

CO?

• Samsung LABO - nowatorski kurs dokształcający łączący praktykę programowania z orientacją biznesową.
  • 2 ścieżki tematyczne w ramach jednego kursu: technologiczna i biznesowa.
  • Systemy Android oraz Tizen i nie tylko.
  • Zajęcia od 7 listopada 2016 co 2 tygodnie w poniedziałki w godzinach 12.15-16.15.
  • Praca w małych zespołach nad wybranym projektem aplikacji.
  • Opieka mentorów z ZUT poza terminami zajęć.

JAK?

Zapisy na kurs odbywają się przez stronę www.wi.zut.edu.pl/rejestracja-labo (wymagane jest zalogowanie na stronę wydziału). Rekrutacja będzie możliwa do dnia 13.10.2016 r.

DLA KOGO?

Kurs jest przeznaczony dla studentów Wydziału Informatyki.

PO CO?

Po zaliczeniu wszystkich zajęć otrzymasz:

• Certyfikat ukończenia kursu sygnowany przez firmę Samsung,
  • Możliwość dalszego rozwijania aplikacji.

Masz pytania? Napisz lub zgłoś się do koordynatora projektu dr inż. Radosława Maciaszczyka ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).
Spotkanie informacyjne dotyczące kursu Samsung LABO odbędzie się w dniu 4.10.2016 w sali 227 WI2 o godz. 12.15.

Rejestracja na kurs dokształcający Samsung LABO

icon Regulamin rekrutacji na kurs dokształcający „Samsung LABO” w roku akademickim 2016/2017