Poniedziałek, 26 czerwca 2017 • imieniny: Jana, Pawła

Immatrykulacja studentów I roku na Wydziale Informatyki

14 października 2016 roku odbyła się uroczysta immatrykulacja studentów studiów stacjonarnych Wydziału Informatyki. Immatrykulację przeprowadził Dziekan Wydziału Informatyki dr hab. inż. Jerzy Pejaś w obecności Jego Magnificencji Rektora dr. hab. inż. Jacka Wróbla prof. ZUT oraz Prorektora ds. Kształcenia dr hab. Bożeny Śmiałkowskiej prof. ZUT.

Dziekan przedstawił obecnym informację na temat struktury, historii i osiągnięć Wydziału Informatyki. Po wystąpieniu Dziekana w ciepłych słowach do studentów zwrócił się Rektor Uczelni. Gratulując wyboru kierunków studiów życzył im osiągnięcia sukcesów w nauce.

Inauguracja roku akademickiego WI ZUT 2016/2017

Fotoreportaż z Inauguracji

Po ceremonii immatrykulacji studentów studiów stacjonarnych swoje słowa do studentów pierwszego roku skierował Przewodniczący Sejmiku WI Samorządu Studentów Łukasz Doszczeczko. Wykład inauguracyjny pt. "Cat catcher" wygłosiła Karolina Kaleta, studentka II roku kierunku informatyka, w którym przedstawiła swoje doświadczenia zdobyte w trakcie realizacji projektu Samsung Labo.

W czasie uroczystości listy immatrykulacyjne odebrało 472 studentów I roku studiów stacjonarnych I i II stopnia obu prowadzonych przez Wydział Informatyki kierunków: informatyki oraz inżynierii cyfryzacji. Ze względu na znaczną liczbę uczestników uroczystość odbyła się w gościnnych murach Centrum Dydaktyczno-Badawczego Nanotechnologii.

Następnego dnia, 15 października 2016 roku, w budynku Wydziału Informatyki, odbyła się uroczysta immatrykulacja studentów studiów niestacjonarnych oraz doktorantów.
Zgromadzeni wysłuchali wystąpienia Dziekana WI oraz przedstawicielki Sejmiku WI Samorządu Studentów – Dominiki Grąckiej.

Fotoreportaż z Inauguracji

Ślubowanie studentów studiów niestacjonarnych przyjął dr inż. Piotr Piela, Prodziekan ds. Studenckich, a ślubowanie doktorantów przyjął dr hab. inż. Przemysław Klęsk, Kierownik Studiów Doktoranckich.
Immatrykulację przeprowadził Dziekan Wydziału Informatyki dr hab. inż. Jerzy Pejaś. Listy immatrykulacyjne odebrało 114 studentów studiów niestacjonarnych oraz 10 doktorantów.