Sobota, 29 kwietnia 2017 • imieniny: Piotra, Rity

IT Academic Day na Wydziale Informatyki

IT Academic Day na Wydziale Informatyki

IT Academic Day to wyjątkowe wydarzenie w kalendarzu każdego, kto wiąże swoją karierę z IT. Cykl konferencji informatycznych organizowanych co roku na uczelniach w całej Polsce przez studentów z Grup .NET to prawdziwa fiesta dla uczniów szkół średnich, studentów oraz zawodowców, których łączy jedno - fascynacja nowymi technologiami. SKN Grupa.NET działające na Wydziale Informatyki zaprasza na konferencję 30 listopada 2016 roku. Główna strona wydarzenia oraz rejestracja: www.itad.zut.edu.pl

Udział w IT Academic Day to doskonała szansa na zapełnienie głów najbardziej aktualną wiedzą o nowoczesnych językach i narzędziach programistycznych dostarczonych m.in przez firmę Microsoft. Czeka nas kreatywny dzień spędzony na poznawaniu nowinek technicznych, innowacyjnych rozwiązań i niezliczonych możliwości budowania kariery w dynamicznej branży IT. Prelekcje prowadzone przez najlepszych ludzi z branży dadzą zastrzyk motywacji do samorozwoju każdemu uczestnikowi.

Jest to także niezwykła szansa na nawiązanie nowych znajomości i porozmawianie z przedstawicielami uznanych firm informatycznych. W przyjaznej atmosferze możecie dowiedzieć się więcej o możliwościach i oczekiwaniach pracodawców oraz ich aktualnych projektach. Być może praca marzeń już na was czeka?

Do zobaczenia na ITAD 2016 ! Nie zapomnijcie się zarejestrować na wydarzenie - pozwoli wam to na wzięcie udziału w losowaniu nagród oraz skosztowanie pysznej pizzy.