Czwartek, 17 sierpnia 2017 • imieniny: Jacka, Anity

Sukces studentów Wydziału Informatyki na II Ogólnopolskiej Sesji Kół Naukowych

II Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych

25 listopada 2016 roku na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie odbyła się  II Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych.
Prace studentów prezentowane były w sześciu blokach tematycznych.
Wydział Informatyki w sekcji technicznej reprezentowali przedstawiciele kół Quaternion oraz WiWav, którzy przedstawili łącznie trzy projekty.

Prace i wystąpienia studentów w ramach każdej sekcji oceniane były przez jury, w skład którego wchodzili pracownicy naukowi Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie oraz innych uczelni szczecińskich.

W bloku technicznym II miejsce zajęli studenci Cezary Wernik (Prezes Studenckiego Koła Naukowego WiWav) oraz Łukasz Cierocki, którzy zaprezentowali pracę pt.: "Otwarta biblioteka programowa do analizy i syntezy sygnałów akustycznych i telekomunikacyjnych".

Serdecznie gratulujemy Cezaremu Wernikowi i Łukaszowi Cierockiemu.

Wszystkim członkom koła WiWav życzymy dalszych sukcesów, a pozostałe koła działające na naszym Wydziale zachęcamy do aktywności naukowej.