Poniedziałek, 26 czerwca 2017 • imieniny: Jana, Pawła

Zawiadomienie o publicznej obronie rozprawy doktorskiej

Dziekan oraz Rada Wydziału Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z 26 września 2016 r.  (Dz. U. z 2016 r., poz. 1586) zawiadamiają o publicznej obronie rozprawy doktorskiej

mgra inż. Marcina Giberta

która odbędzie się 31 stycznia 2017 r. o godz. 10.15 w sali 128 Wydziału Informatyki ZUT w Szczecinie, ul. Żołnierska 49

Temat rozprawy doktorskiej:

Integracja metod eksploracji danych tekstowych i numerycznych w procesie podejmowania decyzji

Promotor:
dr hab. Bożena Śmiałkowska, prof. nadzw. (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie)

Promotor pomocniczy:
dr inż. Jarosław Jankowski (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie)

Recenzenci:
dr hab. inż. Robert Burduk (Politechnika Wrocławska)
dr hab. inż. Arkadiusz Orłowski, prof. nadzw. (Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie)

Z rozprawą doktorską można zapoznać się w czytelni Biblioteki Wydziału Informatyki, Szczecin, ul. Żołnierska 49. Streszczenie rozprawy doktorskiej, łącznie z recenzjami umieszczone jest na stronie internetowej Wydziału.

DZIEKAN WYDZIAŁU INFORMATYKI
dr hab. inż. Jerzy Pejaś