Sobota, 29 kwietnia 2017 • imieniny: Piotra, Rity

Konferencja DevCrowd 2017 - zaproszenie

DevCrowd

22 kwietnia 2017 roku na Wydziale Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie odbędzie się dziewiąta edycja bezpłatnej i otwartej dla wszystkich konferencji DevCrowd.

Konferencja obraca się głównie wokół tematów związanych z Javą, ale inni pracownicy IT też znajdą coś dla siebie. Na konferencję przyjadą prelegenci z całej Polski, by podzielić się swoim bogatym doświadczeniem, zaś po konferencji spotykamy się na after party.

W tym roku będzie na Was czekało aż 21 prelekcji:

• Stylowy frontend w praktyce czyli zderzenie z Angularem i SCSSem - Katarzyna Koszur
  • Micro-services choreography with Event Store - Ievgen Sydorov
  • JUnit 5 - świety gral testów jednostkowych (?) - Bartłomiej Kuczyński
  • Kotlin dla programisty JAVA - Konrad Krakowiak
  • Continuous Delivery w projekcie Open Source Desc - Marcin Stachniuk
  • Are you familiar with Test Doubles Patterns? - Sebastian Malaca
  • Sieci neuronowe dla programistów - Wiktor Rutka
    i.....
  • 14 innych prelekcji o których przeczytacie na naszej stronie!

Konferencja stratuje w sobotę, 22.04.2017 roku o godz. 9:00 w sali 126 w budynku Wydziału Informatyki przy ul. Żołnierskiej 52.

Wstęp na konferencję jest bezpłatny, jednak zarejestrowane osoby mogą liczyć na gadżety i posiłek. Rejestrację, agendę i więcej informacji znajdziecie na devcrowd.pl