Czwartek, 17 sierpnia 2017 • imieniny: Jacka, Anity

Paweł Krutys doktorem nauk technicznych

13 czerwca br. odbyła się na Wydziale Informatyki obrona pracy doktorskiej mgra inż. Pawła Krutysa z Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego Uniwersytetu Rzeszowskiego, który realizował przewód doktorski na Wydziale Informatyki ZUT. Rada Wydziału podjęła uchwałę o nadaniu Kandydatowi stopnia doktora nauk technicznych w dyscyplinie Informatyka.

Obrona doktoratu - Paweł KrutysFotoreportaż

Promotorem pracy zatytułowanej "Algorytm adaptacyjnej estymacji wektora stanu z niemierzonymi współrzędnymi dla obiektów o strukturze szeregowej" był dr hab. inż. Tadeusz Kwater, prof. nadzw. Uniwersytetu Rzeszowskiego.

W obronie uczestniczyli recenzenci pracy: prof. dr hab. inż. Jacek Kluska z Politechniki Rzeszowskiej oraz dr hab. inż. Marcin Korzeń z naszego Wydziału.

Gratulujemy!