e-Dziekanat

Kontrast:   Czcionka:
Sobota, 29 kwietnia 2017 • imieniny: Piotra, Rity

Studia doktoranckie (III stopnia)

Na Wydziale Informatyki prowadzone są Studia doktoranckie (III stopnia), które umożliwiają uzyskanie stopnia doktora w dziedzinie nauk technicznych w dyscyplinie naukowej Informatyka.

Kierownik studiów doktoranckich dr hab. inż. Przemysław Klęsk

Sprawy administracyjne prowadzi mgr Magdalena Wróblewska mwroblewska@wi.zut.edu.pl tel. 449 56 08 pok. 104B

Strony dla doktorantówMaciej Roszkowski poniedziałek, 12 grudnia 2016 10:47

Autoryzowane szkolenia Microsoft dla studentów ZUT oraz kursy e-learning Microsoft dla studentów i pracowników ZUT

Wydział Informatyki ZUT organizuje autoryzowane szkolenia Microsoft dla studentów ZUT. Do wyboru jest 9 kursów z najnowszych technologii Microsoft:

*) 3 kursy z wersji serwerowej – Microsoft Windows Server 2016,

*) 2 kursy z wersji klienckiej – Microsoft Windows 10,

*) 4 kursy z pakietu biurowego – Microsoft Office 2016.

Wszystkie szkolenia prowadzone są w oparciu o oryginalne podręczniki Microsoft (anglojęzyczne), na odpowiednio skonfigurowanym środowisku laboratoryjnym maszyn wirtualnych. Każde szkolenie prowadzone jest przez certyfikowanego trenera Microsoft w języku polskim. Po ukończeniu szkolenia absolwent otrzymuje świadectwo ukończenia szkolenia Microsoft i uzyskuje dodatkowy 14-dniowy dostęp do trenera Microsoft.

Dla wszystkich uczących się lub pracujących na ZUT (studentów, doktorantów, nauczycieli, pracowników), Microsoft udostępnia DARMOWE konto w serwisie e-learning. Ponad 1300 kursów e-learning z produktów Microsoft jest dostępne przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, bez żadnych opłat przez cały okres korzystania.

Szczegółowe informacje i rejestracja dostępne są na stronie: MaciejRoszkowski.pl

Kierownikiem kursów dokształcających Microsoft jest dr inż. Maciej Roszkowski z Zakładu Analityki Systemów Biznesowych i Edukacyjnych (Wydział Informatyki ZUT).stat=77420