e-Dziekanat

Kontrast:   Czcionka:
Czwartek, 21 września 2017 • imieniny: Jonasza, Mateusza

Ogłoszenia dla studentów

Danuta Kostarelas środa, 20 września 2017 14:05

W dniach 21-30 września 2017 r. dziekanat dla studentów nieczynny w związku z rozliczeniem roku akademickiego.

Agnieszka Parol środa, 20 września 2017 14:02 Liliana Dudzień czwartek, 07 września 2017 10:47

Ogłaszamy nabór wniosków o przyznanie stypendium ministra za wybitne osiągnięcia dla studentów na rok akademicki 2017/2018.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad i trybu przyznawania ww. stypendium znajdują się na stronie Ministerstwa:

http://www.nauka.gov.pl/szkolnictwo-wyzsze/informacja-na-temat-stypendiow-ministra-za-wybitne-osiagniecia-dla-studentow-na-rok-akademicki-2017-2018.html

Wnioski wraz z wymaganymi dokumentami należy składać w terminie do 14 września 2017 r. w pok. 13 WI1.

Anna Barcz wtorek, 12 września 2017 12:08

Rozpoczyna się kolejna edycja programu stypendialnego Prezydenta Miasta Szczecin dla studentów  i doktorantów. Wnioski o stypendium naukowe należy składać w Urzędzie Miasta Szczecin, w Biurze Strategii, pok. 407, pl. Armii Krajowej 1 (IV piętro, skrzydło Urzędu Miasta przy ul. Odrowąża), w terminie od 2 do 10 października 2017 roku do godz. 15.00.

Prosimy o składanie wniosków w zamkniętej kopercie z dopiskiem "Stypendium Prezydenta Miasta Szczecin dla studenta" lub "Stypendium Prezydenta Miasta Szczecin dla doktoranta".

Szczegółowe informacje na temat warunków jakie muszą spełniać kandydaci ubiegający się o stypendium oraz wzory niezbędnych dokumentów dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miasta Szczecin:http://bip.um.szczecin.pl/UMSzczecinBIP/chapter_50573.asp

Magdalena Zięba wtorek, 12 września 2017 06:01

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT ogłasza X jubileuszową edycję konkursu pn. „Dyplom z wyoB+Raźni” na najlepsze prace dyplomowe.

Absolwencie ZUT - nie zwlekaj, weź udział !

Więcej informacji pod adresem: https://innowacje.zut.edu.pl/aktualnosci/dyplom-z-wyobrazni-konkurs-na-najlepsza-prace-dyplomowa

Anna Barcz czwartek, 29 czerwca 2017 07:20

Laureaci TOP 500

W "Niezbędniku Akademickim” PWN http://niezbednikakademicki.pwn.pl ukazał się poradnik w pigułce na temat prezentacji w języku angielskim przygotowany przez pracownika Wydziału Informatyki dra inż. Piotra Sulikowskiego.

“Niezbędnik Akademicki PWN” to bezpłatne e-czasopismo kierowane do pracowników naukowych i dydaktycznych.

Anna Barcz poniedziałek, 19 czerwca 2017 08:11

Szukasz praktyki, stażu, pracy? Chcesz się rozwijać w branży IT i podnosić swoje kompetencje? Zgłoś się już dziś i weź udział w IAI Webcamp #3.
IAI Webcamp to bezpłatne warsztaty organizowane przez zespół programistów i webdeveloperów z IAI S.A. lidera w branży sklepów internetowych w Polsce i Europie.
Warsztaty odbędą się w dniach 03 – 07 lipca 2017 w Technoparku Pomerania.

IAI Webcamp #3

Co należy zrobić, aby dostać się na IAI Webcamp #3?
Wystarczy wypełnić quiz na stronie www.webcamp.iai-shop.com, podając swoje dane osobowe i odpowiedzieć na pytania z zakresu podstaw programowania stron internetowych. Zgłoszenia
należy wysłać najpóźniej do 26 czerwca 2017.

Informacje: www.webcamp.iai-shop.com

gsliwinski niedziela, 18 czerwca 2017 09:46

Zgłaszanie problemów dotyczących usług, programów, systemów można dokonywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres helpdesk @ wi.zut.edu.pl

Proszę w treści maila opisać problem - podać sposób kontaktu - miejsce awarii - nr inwentarzowy (jeśli jest)

 

Admin

Hanna Zielińska wtorek, 06 czerwca 2017 10:32

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. wraz ze Związkiem Pracodawców Sektora Kosmicznego serdecznie zapraszają do udziału w II edycji Konkursu o Staż – Rozwój Kadr sektora kosmicznego, który kierowany jest do absolwentów i młodych naukowców.

Kosmiczny staż - plakat

Celem konkursu jest kształcenie i rozwój młodej kadry w sektorze kosmicznym oraz wsparcie transferu wiedzy pomiędzy uczelniami a firmami sektora kosmicznego. W tegorocznej edycji udział weźmie  15 firm i instytutów badawczych. Konkurs składa się z dwóch etapów – pierwszy z nich kierowany jest do firm i rozpoczął się 19 maja br. Drugi etap dedykowany jest absolwentom z tytułem magistra, inżyniera lub magistra inżyniera, osobom z otwartym przewodem doktorskim oraz młodym naukowcom z tytułem magistra, inżyniera lub magistra inżyniera, doktora nauk technicznych, społecznych lub ekonomicznych, którzy nie ukończyli 35. roku życia. Etap ten zostanie zainaugurowany 2 czerwca 2017 roku.

Nagrodami w II edycji Konkursu o Staż – Rozwój Kadr sektora kosmicznego są sześciomiesięczne staże w firmach i instytutach badawczych sektora kosmicznego. Przyszły stażysta będzie zatrudniony na umowę zlecenie przy wynagrodzeniu od 4 do 5 tys. zł brutto. Na uwagę zasługuje fakt, że 85% laureatów poprzedniej edycji konkursu znalazło stałe zatrudnienie w firmach, w których wcześniej odbywało staż.

Organizatorzy zachęcają zainteresowanych do udziału poprzez wysłanie swoich Curriculum Vitae (CV) na elektroniczny adres poczty Biura Związku Pracodawców Sektora Kosmicznego: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 16 czerwca 2017 roku do godz. 15.00. Ze względów organizacyjnych prosimy o wpisywanie tematu wiadomości: KONKURS O STAŻ, natomiast w nazwie CV imię i nazwisko osoby wraz z nazwą wybranego podmiotu z dopiskiem Konkurs o Staż.
Jednocześnie informujemy, że wszystkie dostępne dokumenty konkursowe znajdują się na stronie internetowej: www.space.biz.pl .

Anna Barcz środa, 31 maja 2017 11:45

Wave&Go

Zachęcamy do głosowania na projekt Wave&Go przygotowany przez studentów Wydziału Informatyki: Macieja Bartłomiejczyka, Mikołaja Kłosowskiego i Patryka Krawczyka w ramach konkursu bankITup - Bank2030.

Głównym celem projektu Wave&GO jest wprowadzenie możliwości wykonywania płatności poprzez zbliżenie dłoni do terminala płatniczego.

Wave&GO oparte jest o wykorzystanie miniaturowego, podskórnego chipa NFC NTAG216 o rozmiarach 2.12 x 12 [mm]. Komunikacja możliwa jest zarówno za pośrednictwem klasycznego terminalu płatniczego jak i z wykorzystaniem telefonu wyposażonego w NFC.

Podczas 24h studenci WI wykonali skalowalną architekturę serwerową, aplikację webową, aplikację mobilną, symulator terminala płatniczego oraz protokół uwierzytelniania.

Studenci WI dostrzegają duże szanse na wdrożenie swojego pomysłu. "Niewątpliwie zaletą naszego rozwiązania jest zgodność z aktualnie wykorzystywaną infrastrukturą. Płatności Wave&GO wykorzystują dokładnie ten sam terminal, który znany jest klientom ze zbliżeniowych transakcji kartą i w który wyposażony jest niemal każdy sklep." - wyjaśniają twórcy Wave&Go.

Link do głosowania: https://challengerocket.com/pl/MaciejBartlomiejczyk/Wave-and-GO-4b19b5.html

Anna Barcz środa, 17 maja 2017 08:50

IDEE logo

18 maja 2017 roku o godz. 16:15 w sali 14WI2 zapraszamy na spotkanie z firmą IDEE Spółka Jawna. Firma zajmuje się opracowywaniem i wdrażaniem systemów elektronicznej archiwizacjii obiegu dokumentów w integracji z wieloma systemami dziedzinowymi oraz zaawansowanymi  systemami ERP klienta.

Firma projektuje i wdraża systemy fizycznej kontroli dostępu obiektów przemysłowych i budynków biurowych. Wdraża własne aplikacje wspomagające i zabezpieczające procesy produkcyjne. Opracowuje własne rozwiązania automatyki przemysłowej.  W gronie stałych klientów firmy znajdują się przedsiębiorstwa krajowe oraz międzynarodowe o rozwiniętej sieci zakładów i filii.W bieżącym roku uruchamiana jest działalność firmy na rynkach europejskich.

Jeśli posiadasz kompetencje z zakresu programowania w językach wysokiego poziomu (C#, Java, JavaScript), technologii webowych, obsługi webserwisów w dowolnym języku, wykorzystania IDE - VisualStudio, Eclipse, NetBeans, InteliJ oraz kompetencje z zakresu baz danych i tworzenia zapytań w języku T-SQL (MsSQL, MySQL, Oracle, PostgreSQL) sprawdź co oferuje firma IDEE.

icon Firma IDEE - profil kandydata do działu IT

Mirosław Mościcki piątek, 12 maja 2017 08:43

Seeds for the future

Program „Seeds for the Future” to międzynarodowa inicjatywa firmy Huawei, która ma na celu wspieranie edukacji technologicznej wśród studentów uczelni technicznych.

Dzięki programowi możliwe jest wyłonienie najzdolniejszych studentów oraz udostępnienie im wiedzy i doświadczenia ekspertów Huawei podczas warsztatów i szkoleń.
Ponadto laureaci programu zyskują możliwość odbycia praktyk i rozwoju kariery w firmie Huawei Polska.

W ramach programu nasza uczelnia organizuje konkurs.
Jeden najlepszy student weźmie udział w dwutygodniowych warsztatach technologicznych i kulturoznawczych w Chinach w listopadzie br.
Każdy student ma za zadanie opracować pracę na jeden z tematów konkursowych:

  1. Cyberbezpieczeństwo – jak bezpiecznie pracować w sieci?
  2. Wykorzystanie technologii 5G.
  3. Zastosowanie nowych technologii dla potrzeb nowoczesnych miast.
  4. Praca w chmurze – wygoda i bezpieczeństwo.

Szczegółowe informacje odnośnie prac konkursowych znajdują się w załączonych „Ramowych warunkach programu”.
Spotkanie informacyjne w sprawie konkursu odbędzie się w najbliższy poniedziałek 15 maja 2017 r. o godzinie 10:00 w sali 227 WI2
Koordynatorem programu z ramienia ZUT jest dr inż. Mirosław Mościcki  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

icon Huawei - ramowe warunki Seeds for the Future

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

stat=43550