e-Dziekanat

Kontrast:   Czcionka:
Wtorek, 31 maja 2016 • imieniny: Anieli, Marietty
Praktyki zawodowe
Pełnomocnik ds. praktyk PDF Drukuj Email
czwartek, 18 czerwca 2015 10:42

Pełnomocnik Dziekana ds. praktyk zawodowych dr inż. Leszek Drobiazgiewicz jest do dyspozycji ws. praktyk w pok. 24 WI1

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
PRAKTYKI PDF Drukuj Email
środa, 29 maja 2013 08:55

Praktyki krok po kroku:

  1. Poszukiwanie miejsca praktyki - student powinien wytypować firmy, instytucje, których działalność pokrywa się z kierunkiem studiów. Ramowy program praktyki zawodowej dostępny jest na stronie wydziału w zakładce studenci/praktyki zawodowe. Student powinien uzyskać wstępną zgodę na odbycie praktyki.
  2. Podpisanie umowy o realizację praktyki – pomiędzy Uczelnią a Podmiotem Zewnętrznym, w 2 egzemplarzach. Umowę przygotowuje i podpisuje ze strony uczelni pełnomocnik dziekana ds. praktyk. Jest ona podstawą do rozpoczęcia praktyki zgodnie z terminem w niej zawartym.
  3. Odbycie praktyki.  Praktyka powinna trwać 6 tygodni (240 h) dla studiów S1/N1 lub 4 tygodnie (160 h) w przypadku studiów S2/N2. Praktyki rozliczane są na 7. semestrze na studiach 1. stopnia na kierunku Informatyka i Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, na 5. semestrze dla studentów Inżynierii Cyfryzacji, a na 3. semestrze na studiach magisterskich.. Student powinien być ubezpieczony od NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków) i prowadzić Dziennik Praktyki dostępny na stronie wydziału
  4. Zaliczenie praktyki. Praktykę zalicza pełnomocnik na podstawie podpisanej umowy oraz wypełnionego i potwierdzonego przez pracodawcę dziennika praktyk dokonując wpisu w e-Dziekanacie

Możliwe jest zwolnienie z praktyki studentów, którzy są zatrudnieni w firmach zgodnie z kierunkiem studiowania lub uczestniczyli w projektach (odpowiednia uchwała Rady Instytutu w tej sprawie jest na stronie internetowej)

Pełnomocnik Dziekana ds. praktyk zawodowych dr inż. Leszek Drobiazgiewicz

( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , pok. 24 WI1)

 
Praktyki zawodowe PDF Drukuj Email
piątek, 15 czerwca 2012 08:00

Podstawy prawne

 

Dokumenty do pobrania

icon Dziennik praktyki WI ZUT format - DOC

icon Dziennik praktyki WI ZUT format - PDF

icon Potwierdzenie realizacji praktyki WI ZUT - DOC

icon Potwierdzenie realizacji praktyki WI ZUT - PDF

icon Skierowanie na praktykę zawodowę - DOC

icon Skierowanie na praktykę zawodową - PDF

icon Umowa o realizacje praktyki - DOC

icon Umowa o realizację praktyki - PDF

 

Dyżur Opiekuna  ds. praktyk studenckich

Leszek Drobiazgiewicz, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

pokój 24 ul. Żołnierska 49

Serdecznie zapraszam studentów celem dopełnienia wszelkich formalności związanych z odbywaniem praktyki.

Polecam przydatny link o praktykach studenckich: http://www.nauka.gov.pl/praktyki

 

Oferty praktyk

 


707082