e-Dziekanat

Kontrast:   Czcionka:
Piątek, 22 września 2017 • imieniny: Maurycego, Tomasza

Studia podyplomowe „Certyfikowany Administrator Microsoft Windows Server 2016”

Email Drukuj PDF Google+ Twitter Facebook

Wydział Informatyki ZUT w Szczecinie ogłasza nabór na studia podyplomowe „Certyfikowany Administrator Microsoft Windows Server 2016”.

Studia podyplomowe - Certyfikowany Administrator Microsoft Windows Server 2016

1. Grupa docelowa

Studia podyplomowe są skierowane do pracowników działów IT, administratorów serwerów, administratorów pracowni komputerowych, pracowników pomocy technicznej IT oraz wszystkich osób wiążących swoją karierę z administracją systemami komputerowymi.

2. Cel edukacyjny

Celem studiów podyplomowych jest nabycie wiedzy i umiejętności, w zakresie administracji Microsoft Windows Server 2016, w oparciu o zakres teoretyczny i praktyczny autoryzowanych szkoleń Microsoft: 20740, 20741, 20742 i 20744.

3. Zajęcia praktyczne

Każdy uczestnik studiów podyplomowych otrzymuje 4 oficjalne podręczniki Microsoft w języku angielskim do autoryzowanych szkoleń Microsoft. Podczas zajęć praktycznych każdy uczestnik pracuje samodzielnie na skonfigurowanym środowisku laboratoryjnym maszyn wirtualnych Hyper-V, wykonując scenariusze zadań praktycznych z podręcznika. Zajęcia są prowadzone przez trenera Microsoft w języku polskim. Uczestnicy studiów podyplomowych mogą uzyskać zniżkę 55% ceny na egzaminy certyfikacyjne Microsoft oraz dostęp do oprogramowania Microsoft w ramach licencji Microsoft Imagine (Dreamspark / MSDNAA).

4. Organizacja studiów

Studia podyplomowe trwają 2 semestry (160 godzin lekcyjnych). Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele, po 7 godzin lekcyjnych. Przyjęcie na studia podyplomowe jest uzależnione od kolejności złożenia kompletu dokumentów. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy na pierwszą edycję studiów podyplomowych zostaną zakończone w dniu 18.09.2017r.

5. Wymagania stawiane kandydatom

  1. Ukończone studia (pierwszego stopnia, drugiego stopnia lub jednolite magisterskie).
  2. Umiejętność korzystania z anglojęzycznych materiałów.
  3. Doświadczenie w pracy i konfiguracji usług Windows Server 2008/2012, Windows 8/10.
  4. Podstawowa znajomość: sprzętu serwerowego, technologii i architektury sieciowej, wirtualizacji Hyper-V, usług katalogowych Active Directory, Windows PowerShell.

6. Wymagane dokumenty

  1. Formularz zgłoszenia na studia podyplomowe, wygenerowany z systemu rekrutacji ZUT https://rekrutacja.zut.edu.pl/
  2. Kserokopia dyplomu ukończenia studiów (pierwszego stopnia, drugiego stopnia lub jednolitych magisterskich) potwierdzona za zgodność z oryginałem przez kierownika studiów podyplomowych (oryginał do wglądu).
  3. Kserokopia dowodu osobistego (lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość) potwierdzona za zgodność z oryginałem przez kierownika studiów podyplomowych (oryginał do wglądu).
  4. Aktualne zdjęcie dowodowe (1 szt).

7. Opłata

Całkowity koszt studiów podyplomowych wynosi 6000 zł. Możliwe jest rozłożenie płatności na 2 raty. Istnieje możliwość dofinansowania studiów podyplomowych do 80% ceny.

8. Kontakt

Dr inż. Maciej Roszkowski – kierownik studiów podyplomowych i trener Microsoft.
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. +48 732 999 333.
Więcej informacji jest dostępnych na stronie internetowej maciejroszkowski.pl.

 

stat=51187