Rozwój Kadr sektora kosmicznego

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. oraz Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego zapraszają absolwentów z tytułem inżyniera lub magistra, osoby z otwartym przewodem doktorskim oraz młodych naukowców z tytułem mgr, inż, mgr inż, dr nauk technicznych, społecznych lub ekonomicznych, którzy nie ukończyli 35. roku życia do udziału w II etapie III edycji konkursu Staż - Rozwój Kadr sektora kosmicznego.

Nagrodami w III edycji Konkursu są sześciomiesięczne staże w firmach oraz instytutach badawczych wyłonionych w I etapie Konkursu (lista podmiotów: http://space.biz.pl/konkurs-o-staz-lista-podmiotow/).

Przyszły stażysta będzie zatrudniony na umowę zlecenie przy wynagrodzeniu od 4 do 5 tys. zł brutto. Na uwagę zasługuje fakt, że aż 85% uczestników poprzedniej edycji konkursu „Rozwój kadr sektora kosmicznego” znalazło stałe zatrudnienie w podmiotach, w których wcześniej odbywali staże.

Zainteresowani udziałem powinni przesłać swoje CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 24.05.2018 do godz. 16:00. Ze względów organizacyjnych należy wpisywać temat wiadomości: KONKURS O STAŻ, natomiast w nazwie CV imię i nazwisko osoby wraz z nazwą wybranego podmiotu z dopiskiem "Konkurs o staż".

Wszystkie dostępne dokumenty konkursowe znajdują się na stronie www.space.biz.pl