IAI PHP Camp #2

IAI PHP Camp #2 to wyjątkowe, zupełnie bezpłatne pięciodniowe warsztaty programowania prowadzone nie przez teoretyków, ale doświadczonych programistów.
Głównym celem szkolenia jest pomoc uczestnikom w rozpoczęciu kariery, która ma prowadzić do dobrze płatnej pracy programisty PHP.
Właśnie startują zapisy na drugą edycję IAI PHP Camp

Jeśli jesteś studentem, absolwentem szkoły średniej, programujesz zawodowo lub interesujesz się nowymi technologiami i masz ukończone 18 lat, zapisz się na IAI PHP Camp #2. Aby rozpocząć swoją przygodę z IAI PHP Camp, trzeba samodzielnie opanować podstawy programowania oraz wypełnić internetowy quiz, dostępny na stronie internetowej http://www.phpcamp.idosell.com/.

Zapisy na IAI PHP Camp #2 trwają do 15 czerwca 2018 roku.

Na podstawie wyników testu, praktycy z IAI kwalifikują uczestników. Impreza ma formułę praktyczną, a na koniec warsztatów, zadania wykonywane zespołowo są oceniane. Oprócz programowania i rywalizacji jest więc sporo nauki i pracy w grupie. Dlatego ukończenie imprezy, nie wspominając o wygraniu, sprawia że można tydzień później wybierać w ofertach pracy. Najlepsi, o ile będą chcieli, otrzymają możliwość kontynuowania nauki na 3-miesięcznych, płatnych stażach.

Liczba miejsc jest ograniczona.
Impreza objęta jest Mecenatem Miasta Szczecin, a Partnerami wydarzenia są Wydział Informatyki ZUT w Szczecinie, Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Akademicki Szczecin.

Organizatorem IAI PHP Camp #2 jest IAI S.A. z siedzibą w Szczecinie.

IAI tworzy usługi dedykowane do obsługi profesjonalnych sklepów internetowych IdoSell Shop.
Drugim produktem spółki jest profesjonalny system rezerwacji noclegów i usług – IdoSell Booking.