absolwenci WI ZUT

Dziekan Wydziału Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie ma zaszczyt zaprosić na uroczystą immatrykulację studentów I roku studiów stacjonarnych I i II stopnia.

Uroczystość odbędzie się w dniu 29 września 2017 r. (piątek) o godz. 9:00 w Auli Centrum Dydaktyczno-Badawczego Nanotechnologii, przy al. Piastów 45, w Szczecinie.

Obecność na immatrykulacji jest obowiązkowa.

Ważne informacje dla studentów:

Prosimy o zapoznanie się z planem rozmieszczenia miejsc w auli budynku Nanotechnologii. W celu usprawnienia przebiegu uroczystości listy immatrykulacyjne będą wręczane studentom w kolejności alfabetycznej. Prosimy o sprawdzenie, zapamiętanie i zajęcie miejsca przez każdego ze studentów zgodnie z załączonymi listami.

aula Nanotechnologii

Załączniki:

icon Aula nanotechnologii 2017 [790.2K] icon Immatrykulacja Informatyka S1 [74.8K] icon Immatrykulacja Informatyka S2 [55.9K] icon Immatrykulacja Inzynieria cyfryzacji [87.4K]