Absolwenci WI ZUT

W dniu 16 grudnia 2017 r. odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia studiów wyższych absolwentom Wydziału Informatyki. Uroczystość miała miejsce w auli Centrum Dydaktyczno-Badawczego Nanotechnologii. W 2017 r. mury naszego wydziału opuściło 167 absolwentów studiów I i II stopnia kierunku Informatyka, 25 absolwentów kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji oraz 30 absolwentów studiów stacjonarnych I stopnia kierunku Inżynieria cyfryzacji. Tegoroczni absolwenci kierunku Inżynieria cyfryzacji po raz pierwszy zasilili rynek pracy, z kolei absolwenci kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji uczynili to po raz ostatni. Dziekan Wydziału Informatyki dr inż. hab. Jerzy Pejaś przywitał przybyłych na uroczystość absolwentów, rodziców, promotorów oraz przedstawicieli pracodawców. W swojej prezentacji przedstawił historię oraz nakreślił kierunki dalszego rozwoju Wydziału Informatyki. Prorektor ds. kształcenia dr hab. inż. Arkadiusz Terman gratulował absolwentom ukończenia Wydziału Informatyki oraz w niezwykle ciepłych słowach podziękował w imieniu absolwentów rodzicom i bliskim za trud wniesiony w wykształcenie swoich dzieci.

Uroczystość promowania poprowadził prodziekan dr inż. Piotr Piela. Dyplomy wręczali Pan Prorektor razem z Panem Dziekanem a przybyli licznie promotorzy składali gratulacje swoim dyplomantom. Listy gratulacyjne z najlepszą średnią podczas studiów z rąk Pana Prorektora i Pana Dziekana otrzymali następujący absolwenci:

• Mateusz Słomiany (INF, N1) za średnią 4,92
  • Jan Rodziewiczi-Bielewicz (INF, S2) za średnią 4,91
  • Bartosz Rejman (INF, S1) za średnią 4,86
  • Sławomir Ciesielski (INF, N2) za średnią 4,73
  • Makary Ciesielski (ZIP, S1) za średnią 4,52
  • Milena Jachczyk (IC, S1) za średnią 4,50

W imieniu absolwentów wystąpił mgr inż. Cezary Wernik absolwent studiów II stopnia kierunku Informatyka

Prezes Asseco Data Systems S.A. Andrzej Ruciński, który przemawiał w imieniu pracodawców, pogratulował absolwentom trafnego wyboru kierunku studiów oraz zachęcał do podjęcia pracy w swojej firmie.

Oprawę muzyczną uroczystości uświetnił Szczeciński Chór Kameralny, który pod dyrekcją Ludwiki Mitkiewicz zaprezentował krótką część artystyczną.

Po zakończeniu uroczystości wykonano wiele pamiątkowych zdjęć z Władzami Uczelni i Wydziału.

Fotoreportaż dostępny: [link]