od teorii do praktyki

Mateusz Gnyp, student Wydziału Informatyki, zakwalifikował się do II etapu konkursu na prace dyplomowe „swissstandards.pl. Od teorii do praktyki” wykonując pracę "Model systemu informatycznego dla placówki medycznej i pacjentów". Patronem pracy jest Swissmed.

Najnowsza, obejmująca rok akademicki 2017/2018 , V edycja konkursu na prace dyplomowe Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej, weszła w II etap. Jury, złożone z firm partnerskich konkursu wytypowało prace, które w finale, po napisaniu we współpracy z Partnerami, ubiegać się będą o tytuł najlepszej w swojej dziedzinie tematycznej i wartościowe nagrody: staże u wybranych Partnerów albo wartościowe nagrody rzeczowe lub finansowe.

Konkurs „SWISSSTANDARDS.PL. Od teorii do praktyki” jest skierowany do studentów kierunków uniwersyteckich oraz technicznych polskich uczelni wyższych, przygotowujących się do wyboru tematu i pisania prac dyplomowych - magisterskich, inżynierskich lub licencjackich.

Dodatkowe informacje o konkursie : www.odteoriidopraktyki.pl, www.facebook.com/odteoriidopraktyki