Studia podyplomowe - Programowanie komputerów

Wydział Informatyki ZUT w Szczecinie ogłasza nabór na kolejną edycję dwusemestralnych studiów podyplomowych Programowanie komputerów.

Studia te skierowane są do szerokiego kręgu osób zainteresowanych podstawami programowania.  Z oferty mogą skorzystać zarówno osoby poszukujące zatrudnienia jak i aktywne zawodowo, które chciałyby spróbować swoich sił w dynamicznie rozwijającej się branży IT i przygotować do pracy w pożądanym obecnie zawodzie programisty. Jedynym warunkiem jaki stawiamy naszym kandydatom jest ukończenie studiów wyższych lub studiowanie na ostatnim roku.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną i wysoko wykwalifikowaną kadrę Wydziału Informatyki, która szczególny nacisk kładzie na praktyczne nabywanie umiejętności. W miłej i twórczej atmosferze słuchacze będą mogli zapoznać się od podstaw z tajnikami programowania i tworzenia stron WWW.

Nabór na studia planowany jest od 4 czerwca 2018 r. i potrwa do 30 września 2018 r. Zajęcia rozpoczną się w październiku, a zakończą w czerwcu 2019 roku i będą odbywały się w trybie niestacjonarnym, w postaci jedno lub dwudniowych zjazdów w weekendy (łącznie ok. 70h w semestrze). Podczas zjazdów słuchacze mają dostęp do specjalistycznych pracowni, laboratoriów i oprogramowania Wydziału Informatyki.

Szczegóły dotyczące naboru znajdą Państwo na stronie: