iai webcamp 5

IAI Webcamp #5 to cieszące się rekordowym zainteresowaniem bezpłatne warsztaty kodowania stron internetowych, które odbywają się pod okiem doświadczonych Web Developerów.

Nadrzędnym celem szkolenia, jest umożliwienie uczestnikom zdobycia wiedzy, która otworzy im furtkę do rozpoczęcia kariery i pozwoli podjąć dobrze płatną pracę jako Web Developer.
Właśnie rozpoczęły się zapisy na IAI Webcamp #5. Poprzednia edycja, która odbyła się w lutym tego roku, cieszyła się rekordowym zainteresowaniem.
O jedno miejsce w warsztatach walczyło ponad 20 osób.

Aby mieć możliwość uczestnictwa w IAI Webcamp, trzeba posiadać podstawową wiedzę z zakresu kodowania stron internetowych oraz rozwiązać quiz, dostępny na stronie internetowej www.webcamp.idosell.com. Wyniki testu są podstawą do kwalifikacji uczestników. Impreza jest mocno praktyczna, uczestnicy najpierw mierzą się pojedynczo z zadaniami, by pod koniec warsztatów już w zespołach budować od podstaw działający sklep internetowy.

Oprócz samego kodowania i rywalizacji jest dużo nauki i pracy w zespołach. To wszystko powoduje, że już samo ukończenie imprezy, nie wspominając o jej wygraniu, sprawia że po odbytych warsztatach można pracować jako freelancer.

Linki: www.webcamp.idosell.com, www.idosell.com