GL KONFERENCJA SZCZECIN 2018

24 kwietnia 2018 roku podczas konferencji „IT in Automotive” organizowanej przez firmę GlobalLogic zostało ogłoszone trójstronne partnerstwo pomiędzy GlobalLogic S.A., Zachodniopomorskim Uniwersytetem Technologicznym w Szczecinie i Urzędem Miasta Szczecin.

Celem zawartego partnerstwa jest zbudowanie „GlobalLogic Automotive Lab” na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie.

Automotive jest ważnym obszarem działalności gospodarczej i badawczej dla Szczecina, Wydziału Informatyki i całej uczelni, a także stanowi główny obszar działalności firmy GlobalLogic S.A w Szczecinie.

GlobalLogic to lider w sektorze usług inżynierii oprogramowania i cyfrowej transformacji przemysłu. Inżynierowie firmy projektują i tworzą innowacyjne produkty, platformy, a także cyfrowe rozwiązania współczesnego świata, jak również projektują cyfrowy świat przyszłości. Polskie oddziały tej firmy specjalizują się w oprogramowaniu systemów wbudowanych oraz cyfrowej transformacji przemysłu, przede wszystkim dla takich branż, jak: motoryzacja, bezpieczeństwo, komunikacja, systemy wbudowane oraz finanse.

prowadzone na naszej Uczelni, w tym w szczególności na Wydziale Informatyki.

Zapis video z wydarzenia: https://youtu.be/H8p2x9dZMP4?t=11466