Wydarzenia

konferencja ZDIF

Informujemy, że rozpoczęliśmy rejestrację na konferencję Zachodniopomorski Dzień Instrumentów Finansowych, która odbędzie się 23 maja 2018 r. w Operze na Zamku.

W tegorocznej edycji gościem specjalnym będzie jedna z najpopularniejszych postaci polskiego marketingu, przedsiębiorca internetowy - Yuri Drabent, który opowie o nowych technologiach i ich wpływie na biznes.

Naszym gościem będzie także  firma Niebezpiecznik.pl, a konferencję poprowadzi znany dziennikarz Piotr Kraśko.

Konferencję uświetnią także dwa panele. Pierwszy szczególnie dedykowanym start-upom, w którym zasiądą przedstawiciele Komisji Europejskiej oraz wybranych krajów europejskich. Drugi z paneli dedykowany będzie instrumentom finansowym i zasiądą w nim m.in. przedstawiciele Dogadamycie.pl, Idea Machines,  bValue, pośrednicy finansowi.

Zapraszamy do rejestracji: http://zdiif.zarr.com.pl/#rejestracja

Szczegółowa agenda: http://zdiif.zarr.com.pl/#agenda

W dniu 29.05.2018 r. (wtorek) o godz. 10:15 w sali 25 WI2 odbędzie się seminarium naukowe mgr inż. Anety Bery z Katedry Metod Sztucznej Inteligencji i Matematyki Stosowanej, na którym przedstawione zostanie zagadnienie:

Szybka ekstrakcja cech obrotowo niezmienniczych za pomocą obrazów całkowych w zadaniach detekcji.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do czynnego udziału. W związku z możliwością wszczęcia przewodu doktorskiego na Wydziale Informatyki ZUT, szczególnie zapraszamy samodzielnych pracowników naukowych.