--

WI-1, NIEDZIELA, 2017-11-19, godz: 08:00

LpGodzSalaNazwisko i imię
1.08:00
09:35
WI1- 316 lab
N1_I_L_12 A
Mariusz Borawski dr hab.inż.
Podstawy informatyki
2.08:00
09:35
WI1- 129 aud
N1_I_A_10
Larisa Dobryakova dr inż.
Matematyka dyskretna
3.08:00
09:35
WI1- 003 lab
N1_I_L_13 A
Katarzyna Gościewska mgr inż.
Podstawy informatyki
4.08:00
09:35
WI1- 200 wyk
N2_I_W_16
Magdalena Krakowiak dr inż.
Metody projektowania systemów informatycznyc
5.08:00
09:35
WI1- 206 wyk
N2_I_W_18
Grzegorz Ulacha dr hab.inż.
Kodowanie danych w systemach mobilnych

WI-1, NIEDZIELA, 2017-11-19, godz: 09:40

LpGodzSalaNazwisko i imię
6.09:40
11:20
WI1- 129 wyk
N2_I_W_14
Piotr Błaszyński dr inż.
Zaawansowane techniki programowania C#
7.09:40
11:20
WI1- 316 lab
N1_I_L_12 B
Mariusz Borawski dr hab.inż.
Podstawy informatyki
8.09:40
11:20
WI1- 128 aud
N1_I_A_11
Larisa Dobryakova dr inż.
Matematyka dyskretna
9.09:40
11:20
WI1- 003 lab
N1_I_L_13 B
Katarzyna Gościewska mgr inż.
Podstawy informatyki
10.09:40
11:20
WI1- 308 lab
N2_I_L_16 A
Magdalena Krakowiak dr inż.
Metody projektowania systemów informatycznyc
11.09:40
11:20
WI1- 307 lab
N2_I_L_18 A
Grzegorz Ulacha dr hab.inż.
Kodowanie danych w systemach mobilnych

WI-1, NIEDZIELA, 2017-11-19, godz: 10:35

LpGodzSalaNazwisko i imię
12.10:35
15:05
WI1- 304 lab
SP_CA_L_01
Maciej Roszkowski dr inż.
MOC 20740 Installation, Storage, and Compute

WI-1, NIEDZIELA, 2017-11-19, godz: 11:25

LpGodzSalaNazwisko i imię
13.11:25
13:00
WI1- 300 lab
N2_I_L_16 A
Aneta Bera mgr inż.
Analiza systemowa
14.11:25
13:00
WI1- 003 lab
N2_I_L_14 A
Piotr Błaszyński dr inż.
Zaawansowane techniki programowania C#
15.11:25
13:00
WI1- 200 wyk
N1_I_W_3
Mariusz Borawski dr hab.inż.
Grafika komputerowa i wizualizacja
16.11:25
13:00
WI1- 215 wyk
N1_I_W_01
Larisa Dobryakova dr inż.
Matematyka dyskretna
17.11:25
13:00
WI1- 013 wyk
N2_I_W_ SZ_24
Magdalena Krakowiak dr inż.
Systemy zarządzania bazami i hurtowniami dan
18.11:25
13:00
WI1- 206 aud
N1_I_A_21
Leonard Rozenberg dr hab.inż.
Makro i mikroekonomia
19.11:25
13:00
WI1- 208 wyk
N2_I_W_18
Grzegorz Śliwiński dr inż.
Bezpieczeństwo protokołów komunikacyjnych

WI-1, NIEDZIELA, 2017-11-19, godz: 13:30

LpGodzSalaNazwisko i imię
20.13:30
15:05
WI1- 300 lab
N2_I_L_14 A
Aneta Bera mgr inż.
Analiza systemowa
21.13:30
15:05
WI1- 316 lab
N1_I_L_30 A
Mariusz Borawski dr hab.inż.
Grafika komputerowa i wizualizacja
22.13:30
15:05
WI1- 206 aud
N2_I_A_16
Piotr Buczyński dr
Modelowanie i analiza systemów informatyczny
23.13:30
15:05
WI1- 128 wyk
N1_I_W_02
Leszek Drobiazgiewicz dr inż.
Metody numeryczne
24.13:30
15:05
WI1- 317 lab
N1_I_L_30 C
Mykhailo Fedorov dr inż.
Inżynieria oprogramowania
25.13:30
15:05
WI1- 200 wyk
N2_I_W_ 24
Tomasz Lipczyński dr inż.
Podstawy pracy kierowniczej
26.13:30
15:05
WI1- 303 lab
PO II_L_30B_SN
Marcin Pluciński dr inż.
Sieci neuronowe i ich zastosowania - Przedmio
27.13:30
15:05
WI1- 208 lab
N2_I_L_18 A
Grzegorz Śliwiński dr inż.
Bezpieczeństwo protokołów komunikacyjnych

WI-1, NIEDZIELA, 2017-11-19, godz: 15:10

LpGodzSalaNazwisko i imię
28.15:10
16:45
WI1- 300 lab
N2_I_L_18 A
Aneta Bera mgr inż.
Analiza systemowa
29.15:10
16:45
WI1- 316 lab
N1_I_L_30 B
Mariusz Borawski dr hab.inż.
Grafika komputerowa i wizualizacja
30.15:10
16:45
WI1- 307 lab
N2_I_L_16 A
Piotr Buczyński dr
Modelowanie i analiza systemów informatyczny
31.15:10
16:45
WI1- 313 lab
N1_I_L_20 A
Leszek Drobiazgiewicz dr inż.
Metody numeryczne
32.15:10
16:45
WI1- 317 lab
N1_I_L_30 D
Mykhailo Fedorov dr inż.
Inżynieria oprogramowania
33.15:10
16:45
WI1- 013 wyk
BP2_W_42_PDD
Artur Karczmarczyk mgr inż.
Programowanie dokumentów dynamicznych
34.15:10
16:45
WI1- 128 aud
N1_I_A_13
Włodzimierz Laskowski dr
Analiza matematyczna i algebra liniowa I
35.15:10
16:45
WI1- 200 aud
N2_I_A_ 24
Tomasz Lipczyński dr inż.
Podstawy pracy kierowniczej
36.15:10
16:45
WI1- 303 lab
PO II_L_30A_SN
Marcin Pluciński dr inż.
Sieci neuronowe i ich zastosowania - Przedmio
37.15:10
16:45
WI1- 308 lab
N1_I_L_20 B
Michał Sokołowski inżynier
Struktury danych i złożoność obliczeniowa
38.15:10
16:45
WI1- 302 lab
N1_I_L_21A
Sławomir Wernikowski mgr inż.
Systemy operacyjne I

WI-1, NIEDZIELA, 2017-11-19, godz: 16:50

LpGodzSalaNazwisko i imię
39.16:50
18:25
WI1- 316 lab
N1_I_L_11 A
Mariusz Borawski dr hab.inż.
Podstawy informatyki
40.16:50
18:25
WI1- 200 wyk
N2_I_W_01
Piotr Buczyński dr
Modelowanie i analiza systemów informatyczny
41.16:50
18:25
WI1- 315 lab
N1_I_L_21A
Włodzimierz Chocianowicz mgr inż.
Struktury danych i złożoność obliczeniowa
42.16:50
18:25
WI1- 313 lab
N1_I_L_20 B
Leszek Drobiazgiewicz dr inż.
Metody numeryczne
43.16:50
18:25
WI1- 317 lab
N1_I_L_30 A
Mykhailo Fedorov dr inż.
Inżynieria oprogramowania
44.16:50
18:25
WI1- 013 aud
N2_I_A_ 24
Tomasz Lipczyński dr inż.
Ochrona własności intelektualnej
45.16:50
18:25
WI1- 303 lab
PO II_L_30C_SN
Marcin Pluciński dr inż.
Sieci neuronowe i ich zastosowania - Przedmio
46.16:50
18:25
WI1- 308 lab
N1_I_L_21 B
Michał Sokołowski inżynier
Struktury danych i złożoność obliczeniowa
47.16:50
18:25
WI1- 302 lab
N1_I_L_20 A
Sławomir Wernikowski mgr inż.
Systemy operacyjne I

WI-1, NIEDZIELA, 2017-11-19, godz: 18:30

LpGodzSalaNazwisko i imię
48.18:30
20:05
WI1- 128 wyk
N1_I_W_02
Włodzimierz Chocianowicz mgr inż.
Struktury danych i złożoność obliczeniowa
49.18:30
20:05
WI1- 317 lab
N1_I_L_30 B
Mykhailo Fedorov dr inż.
Inżynieria oprogramowania
50.18:30
20:05
WI1- 303 lab
PO II_L_30D_SN
Marcin Pluciński dr inż.
Sieci neuronowe i ich zastosowania - Przedmio