Firma GRYFTEC jeden z liderów polskich firm zajmujących się systemami wbudowanymi zaprasza na bezpłatne szkolenie podstaw testowania, którego głównym celem będzie poszerzenie twojej wiedzy i tym samym zdobycie umiejętności teoretycznych i praktycznych z obszaru testowania.

Studiujesz na kierunku związanym z IT? Ciekawi Cię tematyka z zakresu testowania? Chcesz się dowiedzieć czym jest testowanie, jakie są metody oraz kto to jest tester i czym różni się jego praca od pracy programisty? Pomożemy Ci znaleźć odpowiedzi na te pytania. Nasi testerzy pokażą Ci jak wykorzystać zdobytą wiedzę i umiejętności w praktyce. Zajęcia prowadzone są na rzeczywistych urządzeniach.

Naszą ofertę kierujemy do absolwentów i studentów szczecińskich uczelni kierunków:

• Automatyka i robotyka
  • Mechatronika
  • Informatyka
  • oraz kierunków pokrewnych.

Zapewniamy praktyczny wymiar godzin, który umożliwi Ci jednoczesne studiowanie, poznawanie nowych technologii i branży IT w praktyce.
Warsztaty potrwają 4 tygodnie i odbywać się będą w siedzibie naszej firmy pod okiem doświadczonych testerów.

Nie zwlekaj! Decyduje kolejność zgłoszeń. Dołącz do grona uczestników szkolenia i zdobywaj cenną wiedzę.

Po więcej informacji zapraszamy  na stronę: https://gryftec.com/akademia- testowania