Formularz wyszukiwania
Zaloguj

Zapraszamy do udziału w X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca 2019/2020, organizowanego przez Politechnikę Świętokrzyską w Kielcach.
Konkurs jest adresowany do studentów, doktorantów i absolwentów, którzy w trakcie studiów zostali twórcami/współtwórcami wynalazku lub wzoru użytkowego/przemysłowego chronionego prawem wyłącznym lub zgłoszonego do ochrony w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej lub odpowiednim urzędzie ds. własności przemysłowej za granicą. Organizatorzy oczekują również na zgłoszenia wynikające ze współpracy międzynarodowej, w której współtwórcami są studenci zagranicznych uczelni.

Nabór zgłoszeń do Konkursu będzie trwać od 1 listopada 2019 r. do 25 stycznia 2020 r.
Regulamin konkursu oraz formularze zgłoszeniowe.