Formularz wyszukiwania
Zaloguj

Program „Seeds for the Future” to międzynarodowa inicjatywa firmy Huawei, która ma na celu wspieranie edukacji technologicznej wśród studentów uczelni technicznych. Dzięki programowi możliwe jest wyłonienie najzdolniejszych studentów oraz udostępnienie im wiedzy i doświadczenia ekspertów Huawei podczas warsztatów i szkoleń.

W ramach programu uczelnia organizuje konkurs. Dwóch najlepszych studentów weźmie udział w finale w którym z dziewięciu uczelni z polski zostanie wyłonionych 10 laureatów. Nagrodą dla laureatów są dwutygodniowe warsztaty technologiczne i kulturoznawcze w Chinach.

Każdy student ma za zadanie opracować pracę (od 4 do 7 stron) na jeden z Tematów Konkursowych.

1. 5G – szansa dla rozwoju technologicznego i gospodarczego
2. Sztuczna inteligencja – zastosowania bliskie społeczeństwu
3. Cloud computing – zastosowanie w biznesie/w trzecim sektorze i administracji publicznej
4. Blockchain and Internet of Things – zastosowanie i kierunki rozwoju

Szczegółowe informacje odnośnie prac konkursowych znajdują się w załączonych „Ramowych warunkach programu”. Termin nadsyłania prac konkursowych: Do 5 maja 2019 r.

Koordynatorem programu z ramienia ZUT jest dr inż. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.