Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej
Seeds for the future

Firma Huawei po raz kolejny zaprosiła Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny do prestiżowego programu Seeds for the future.

Seeds for the future to sztandarowy, globalny program edukacyjny firmy Huawei. Jego celem jest rozwijanie lokalnych talentów w dziedzinie technologii informacyjno-komunikacyjnych oraz umożliwienie budowania kontaktów międzykulturowych dla studentów na całym świecie. Po raz kolejny jest dostępny także dla studentów z Polski, oferując uczestnikom cykl szkoleń i warsztatów online wypełnionych wiedzą, przygotowany i prowadzony przez światowej klasy ekspertów. 10 najlepszych uczestników projektu, którzy wykażą się największą wiedzą i umiejętnościami, otrzyma cenne nagrody w postaci nowoczesnego sprzętu elektronicznego od Huawei.

W projekcie mogą brać udział studenci studiów I, II i III stopnia.

Chcesz aplikować do projektu? Przygotuj:

  • CV,
  • potwierdzenie średniej ocen (może być w nieoficjalnej formie),
  • list motywacyjny w formie pisemnej (400-600 słów) i/lub maksymalnie dwuminutowego video, przedstawiającego Twoją osobę,
  • ewentualnie inne, uzupełniające materiały (artykuły, dyplomy itp.)

Opiekunem projektu na uczelni jest dr inż. Mirosław Mościcki
Zgłoszenia należy przesyłać na adres opiekuna projektu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zgłoszenia będą przyjmowane tylko do 27 października 2020 do godziny 15:00.

Więcej informacji na temat projektu można uzyskać na stronie: https://seedsforthefuture.pl

Przeczytaj o sukcesach studentów WI:
https://www.wi.zut.edu.pl/pl/wydzial/informacje-o-wydziale/aktualnosci/studenci-wi-po-raz-kolejny-laureatami-konkursu-seeds-for-future

https://www.wi.zut.edu.pl/pl/wydzial/informacje-o-wydziale/aktualnosci/sukces-w-konkursie-seeds-for-the-future