Formularz wyszukiwania
Zaloguj

Zapraszamy studentów zainteresowanych podniesieniem kompetencji zawodowych, komunikacyjnych oraz analitycznych na otwarte szkolenia i warsztaty. W ramach projektu ZUT 2.0 Nowy Zintegrowany Uniwersytet dajemy naszym studentom wyjątkową możliwość udziału w następujących szkoleniach i warsztatach:

1. Sposoby efektywnego uczenia się
  2. Umiejętność tworzenia i wygłaszania prezentacji
  3. Praca w zespole i umiejętności komunikacyjne
  4. ABC przedsiębiorczości
  5. Podstawy kreatywnego myślenia

Każde z zajęć będzie organizowane kilkukrotnie w jednym semestrze, aby jak największa liczna osób mogła wziąć w nich udział. O szkoleniach i warsztatach będziemy informować na bieżąco, natomiast aktualny harmonogram wsparcia jest zawsze dostępny na naszej stronie.

Zgodnie z regulaminem rekrutacji zajęcia są skierowane do studentów I i II stopnia ZUT, którym do zakończenia edukacji pozostało nie więcej niż 4 semestry nauki. Uczestnik Projektu może wziąć udział w więcej niż jednym, ale nie więcej niż w trzech zajęciach. Jeśli ktoś w danym momencie nie spełnia kryterium grupy docelowej, w czasie realizacji Projektu (tj. do 2022 r.) może się to zmienić. Sam udział w zajęciach jest bezpłatny, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W razie pytań i wątpliwości zapraszam do kontaktu mailowego oraz telefonicznego: Agata Skrobek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 91 449 49 44.