Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej

QT Swiss Development Praca w QT Swiss Development to przede wszystkim styczność z najnowszymi technologiami w branży automotive. Należymy do dużej grupy QT Swiss i realizujemy projekty dla najbardziej prestiżowych klientów, takich jak: Volkswagen, Audi, BMW, Mercedes, Tesla, Lexus, Jaguar oraz wielu innych. Obecnie zatrudniamy już ponad 750 osób, a międzynarodowe doświadczenie i szeroki zakres kompetencji
high-tech pozwalają nam podejmować coraz śmielsze wyzwania biznesowe.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Junior C#/ERP Developer

Lokalizacja: Szczecin

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Tworzenie nowych oraz rozwój istniejących aplikacji,
  • Rozwój systemu ERP (Microsoft Dynamics NAV),
  • Udział w analizach, testach oraz wdrożeniach wytworzonego oprogramowania,
  • Czytanie i sporządzanie dokumentacji technicznej oprogramowania.

WYMAGANIA:

  • Znajomość zagadnień programowania obiektowego i podstawowych wzorców projektowych,
  • Znajomość języka C#,
  • Znajomość relacyjnych baz danych i systemu kontroli wersji np. Git,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym,
  • Mile widziane studia techniczne (informatyka).

OFERYJEMY:

  • Wdrożenie w system ERP,
  • Uczestnictwo w realizacji międzynarodowych projektów dla renomowanych Klientów,
  • Pracę w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia możliwość pracy zdalnej),
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Dofinansowanie do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego,
  • Pracę w młodym zespole o płaskiej strukturze,
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji.