Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej

IT Academic Day 2019

10 grudnia 2019 roku zapraszamy wszystkich zainteresowanych (uczniów szkół średnich, studentów i pracowników) do udziału w IT Academic Day 2019, konferencji informatycznej organizowanej przez koło Grupa .NET. Konferencja odbędzie się w budynku Wydziału Informatyki, ul. Żołnierska 52, Szczecin.

Podczas wydarzenia będzie można porozmawiać z przedstawicielami wielu szczecińskich firm i zadbać o swoją przyszłość zawodową, posłuchać ciekawych prelekcji, zjeść pyszną pizzę i być może wygrać wspaniałe nagrody za samo uczestnictwo w konferencji. Udział w IT Academic Day to doskonały sposób na zdobycie najbardziej aktualnej wiedzy dotyczącej programowania z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i języków dostarczonych m.in przez firmę Microsoft. Jest to doskonała okazja, aby poznać nowinki techniczne, innowacyjne rozwiązania oraz poszerzać wiedzę na temat możliwości kariery w dynamicznej branży IT.

Podczas konferencji wystawiają się jedynie uznane firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia. W wydarzeniu na Wydziale Informatyki biorą udział: InfinIT CodeLab, GlobalLogic, IAI, Intive, Home.pl, Avid, Kongsberg, Gryftec, Mobica, KlasterIT, MSP (Microsoft Students Partner) oraz wielu innych znakomitych gości.

Radzimy się pospieszyć, ponieważ rejestracja na wydarzenie zostanie zamknięta 08.12.2019.

Więcej informacji o konferencji i rejestracja na stronie http://itad.zut.edu.pl/