Krzysztof Małecki

W dniu 20 stycznia 2020 odbyło się posiedzenie komisji habilitacyjnej dra inż. Krzysztofa Małeckiego, pracownika Katedry Systemów Multimedialnych Wydziału Informatyki, pod przewodnictwem prof. Józefa Korbicza.

Senat Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie Uchwałą z dnia 27 stycznia 2020, po zapoznaniu się z opinią komisji habilitacyjnej, po analizie dorobku naukowego oraz nadesłanych recenzji, w głosowaniu tajnym nadał drowi inż. Krzysztofowi Małeckiemu stopień doktora habilitowanego nauk inżynieryjno-technicznych w dyscyplinie Informatyka techniczna i telekomunikacja.

Tytuł osiągnięcia naukowego "Modelowanie i symulacja heterogenicznych systemów dyskretnych z wykorzystaniem klasycznych i grafowych automatów komórkowych oraz paradygmatu modelowania agentowego".

Serdecznie gratulujemy!