Formularz wyszukiwania
Zaloguj
Uroczystość rozdania dyplomów absolwentom Wydziału Informatyki

7 grudnia 2019 roku odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów dla 202 absolwentów Wydziału Informatyki, którzy ukończyli studia w roku 2019.

W uroczystości udział wzięli Prorektor ds. Nauki prof. dr hab. inż. Jacek Przepiórski, dziekan Wydziału Informatyki - dr hab. inż. Jerzy Pejaś prof. ZUT, prodziekan ds. nauki – dr hab. inż. Marcin Korzeń prof. ZUT, prodziekan ds. kształcenia – dr inż. Mirosław Łazoryszczak, oraz prodziekan ds. studenckich – dr inż. Piotr Piela, a także promotorzy oraz pracownicy naszego Wydziału. Nie zabrakło bliskich tegorocznych absolwentów. Gościnna aula Centrum Dydaktyczno -Badawczego Nanotechnologii wypełniona była po brzegi.

W swoim wystąpieniu Dziekan Wydziału Informatyki mówił o dobrych perspektywach pracy na rozwijającym się rynku IT. Wskazał kierunki przyszłości w szeroko pojętej informatyce i zachęcał do ciągłego rozwoju. Wiele ciepłych słów absolwenci naszego Wydziału usłyszeli od Prorektora ds. Nauki. Absolwenci, ubrani w togi i biretki, odbierali dyplom ukończenia studiów z rąk swoich promotorów oraz przyjmowali gratulacje od Prorektora ds. Nauki i Dziekana Wydziału Informatyki.

Absolwenci z najwyższą średnią na swoim toku studiów zostali uhonorowani listami gratulacyjnymi:

Kierunek Informatyka, studia stacjonarne I stopnia
inżynier Tomasz Wychocki, średnia 4,75

Kierunek Informatyka, studia stacjonarne II stopnia
magister inżynier Patryk Piotrowski, średnia 4,69

Kierunek Informatyka, studia niestacjonarne I stopnia
inżynier Krzysztof Hubaczek, średnia 4,64

Kierunek Informatyka, studia niestacjonarne II stopnia
magister inżynier Bartosz Kumorek, średnia 4,77

Kierunek Inżynieria Cyfryzacji, studia stacjonarne I stopnia
inżynier Gerard Siudowski, średnia 4,71

W imieniu tegorocznych absolwentów serdeczne podziękowania rodzicom, nauczycielom oraz społeczności akademickiej złożył inżynier Sławomir Jastrzębski. Kończąc swoje wystąpienie zaapelował do zebranych - "Proszę nas wszystkich tutaj zebranych, żebyśmy przekazali te podziękowania dalej. Nie wszyscy, których dzisiaj wyszczególniłem, usłyszeli nasze słowa. O niektórych sam nawet nie wiem. Jeżeli znasz taką osobę, która sprawiła, że dziś jesteś tu - podziękuj jej. Niech wie, że jesteśmy jej wdzięczni za to, że zostawia swój mały świat lepszym niż był, a także za to, że możemy się od niej tego uczyć."

Uroczystość uświetnił zespół wokalny Sotto Voce.
Wszystkim absolwentom naszego Wydziału życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

Link: Fotorelacja z uroczystości (dla zalogowanych)

Dyplomy absolwentów WI ZUT