Formularz wyszukiwania
Zaloguj
Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej
--

WI1, ŚRODA, 2019-01-23, godz: 08:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
1.08:15
10:00
WI-1- 315 lab
S1_I_L_220 B
Anna Barcz dr inż.
Metody numeryczne
2.08:15
10:00
WI-1- 309 lab
BP6_Psiai_L_36
Artur Karczmarczyk mgr inż.
Programowanie systemów i aplikacji
3.08:15
10:00
WI-1- 200 wyk
S2_I_W_16
Magdalena Krakowiak dr inż.
Metody projektowania systemów
4.08:15
10:00
WI-1- 307 lab
S1_I_L_211 B
Witold Maćków dr inż.
Systemy operacyjne I
5.08:15
10:00
WI-1- 313 lab
S1_I_L_212 A
Krzysztof Makles dr inż.
Sieci komputerowe i telekomunikacyjne
6.08:15
10:00
WI-1- 206 wyk
powt._1 sem._I
Marcin Pluciński dr inż.
Inżynierskie pakiety obliczeniowe
7.08:15
10:00
WI-1- 208 lab
S1_I_L_113 A
Grzegorz Śliwiński dr inż.
Wprowadzenie do informatyki

WI1, ŚRODA, 2019-01-23, godz: 10:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
8.10:15
12:00
WI-1- 215 wyk
S1_I_W_11
Joanna Banaś dr
Matematyka stosowana ze statystyką 1
9.10:15
12:00
WI-1- 315 lab
S1_I_L_220 A
Anna Barcz dr inż.
Metody numeryczne
10.10:15
12:00
WI-1- 010 lab
BP2_Pg1_L_32C
Piotr Bartków mgr
Projektowanie grafiki I
11.10:15
12:00
WI-1- 316 lab
S1_I_L_222 A
Aneta Bera mgr inż.
Metody numeryczne
12.10:15
12:00
WI-1- 308 lab
S1_I_L_223 A
Leszek Drobiazgiewicz dr inż.
Metody numeryczne
13.10:15
12:00
WI-1- 317 lab
PO2_ZJO_L_32A
Luiza Fabisiak dr inż.
Zapewnienie jakości oprogramowania
14.10:15
12:00
WI-1- 302 lab
S2_I_L_14 A
Joanna Kołodziejczyk dr inż.
Metody sztucznej inteligencji
15.10:15
12:00
WI-1- 200 lab
S2_I_L_16 A
Magdalena Krakowiak dr inż.
Metody projektowania systemów
16.10:15
12:00
WI-1- 206 aud
S1_I_A_123
Małgorzata Machowska-Szewczyk dr
Matematyka stosowana ze statystyką 1
17.10:15
12:00
WI-1- 307 lab
S1_I_L_223 B
Witold Maćków dr inż.
Struktury danych i złożoność
18.10:15
12:00
WI-1- 313 lab
S1_I_L_221 B
Krzysztof Makles dr inż.
Sieci komputerowe i telekomunikacyjne
19.10:15
12:00
WI-1- 003 lab
Er+_zima_1 sem
Marcin Pluciński dr inż.
Software for engineering calculations
20.10:15
12:00
WI-1- 310 lab
S1_I_L_222 B
Marcin Prys mgr inż.
Inżynieria systemów informacyjnych
21.10:15
12:00
WI-1- 300 lab
S1_IC_L_20 B
Wojciech Sałabun dr inż.
Inżynieria systemów informatycznych II
22.10:15
12:00
WI-1- 309 lab
S1_I_L_34B
Dariusz Sychel mgr inż.
Modelowanie i symulacja systemów
23.10:15
12:00
WI-1- 208 lab
S1_I_L_121 B
Grzegorz Śliwiński dr inż.
Wprowadzenie do informatyki

WI1, ŚRODA, 2019-01-23, godz: 12:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
24.12:15
14:00
WI-1- 200 aud
S1_I_A_113
Joanna Banaś dr
Matematyka stosowana ze statystyką 1
25.12:15
14:00
WI-1- 315 lab
S1_I_L_210 B
Anna Barcz dr inż.
Metody numeryczne
26.12:15
14:00
WI-1- 010 lab
BP2_Pg1_L_32A
Piotr Bartków mgr
Projektowanie grafiki I
27.12:15
14:00
WI-1- 313 lab
S1_I_L_213 A
Aneta Bera mgr inż.
Metody numeryczne
28.12:15
14:00
WI-1- 309 lab
S1_I_L_214 B
Włodzimierz Chocianowicz mgr inż.
Struktury danych i złożoność
29.12:15
14:00
WI-1- 308 lab
S1_I_L_214 A
Leszek Drobiazgiewicz dr inż.
Metody numeryczne
30.12:15
14:00
WI-1- 302 lab
S2_I_L_16 B
Joanna Kołodziejczyk dr inż.
Metody sztucznej inteligencji
31.12:15
14:00
WI-1- 206 aud
S1_I_A_112
Małgorzata Machowska-Szewczyk dr
Matematyka stosowana ze statystyką 1
32.12:15
14:00
WI-1- 307 lab
S1_I_L_211 A
Witold Maćków dr inż.
Systemy operacyjne I
33.12:15
14:00
WI-1- 317 lab
S1_I_L_213 B
Krzysztof Makles dr inż.
Sieci komputerowe i telekomunikacyjne
34.12:15
14:00
WI-1- 128 wyk
S1_I_PO3_MIiOM
Piotr Piela dr inż.
Metody identyfikacji i oceny modeli
35.12:15
14:00
WI-1- 310 lab
S1_I_L_211 B
Marcin Prys mgr inż.
Inżynieria systemów informacyjnych
36.12:15
14:00
WI-1- 303 pro
Er+_zima_1 sem
Łukasz Radliński dr
Cloud programming (wi)
37.12:15
14:00
WI-1- 300 lab
PO2_Ztiwsi_L_2
Przemysław Różewski dr hab.inż.
Zastosowanie technologii internetowych
38.12:15
14:00
WI-1- 208 lab
S1_I_L_122 B
Grzegorz Śliwiński dr inż.
Wprowadzenie do informatyki

WI1, ŚRODA, 2019-01-23, godz: 14:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
39.14:15
16:00
WI-1- 200 aud
S1_I_A_122
Joanna Banaś dr
Matematyka stosowana ze statystyką 1
40.14:15
16:00
WI-1- 300 lab
S1_IC_L_21 B
Piotr Buczyński dr
Inżynieria systemów informatycznych II
41.14:15
16:00
WI-1- 302 lab
S2_I_L_16 A
Joanna Kołodziejczyk dr inż.
Metody sztucznej inteligencji
42.14:15
16:00
WI-1- 206 aud
S1_I_A_121
Małgorzata Machowska-Szewczyk dr
Matematyka stosowana ze statystyką 1
43.14:15
16:00
WI-1- 307 lab
S1_I_L_221 A
Witold Maćków dr inż.
Systemy operacyjne I
44.14:15
16:00
WI-1- 313 lab
S1_I_PO3_PMKKD
Dorota Majorkowska-Mech dr
Podstawy matematyczne korekcyjnego
45.14:15
16:00
WI-1- 003 lab
S1_I_L_223 A
Krzysztof Makles dr inż.
Sieci komputerowe i telekomunikacyjne
46.14:15
16:00
WI-1- 011 lab
S1_IC_L_21 A
Bartłomiej Małachowski dr inż.
Technologie webowe
47.14:15
15:00
WI-1- 128 wyk
BP2_Pg1_W_32
Agnieszka Olejnik-Krugły dr inż.
Projektowanie grafiki I
48.14:15
16:00
WI-1- 317 lab
S1_I_PO1_PW_L_
Marek Pałkowski dr hab.inż.
Programowanie współbieżne - Przedmiot
49.14:15
16:00
WI-1- 309 lab
S1_I_PO2_LaTeX
Małgorzata Pelczar dr
LaTeX - system składu tekstów
50.14:15
16:00
WI-1- 315 lab
S1_I_PO3_MIiOM
Piotr Piela dr inż.
Metody identyfikacji i oceny modeli
51.14:15
16:00
WI-1- 308 lab
S1_I_PO1_MPB_L
Marcin Prys mgr inż.
Modelowanie procesów biznesowych
52.14:15
16:00
WI-1- 303 pro
Er+_zima_1 sem
Łukasz Radliński dr
Cloud programming (wi)
53.14:15
16:00
WI-1- 129 wyk
PO2_Ztiwsi_W_2
Przemysław Różewski dr hab.inż.
Zastosowanie technologii internetowych
54.14:15
16:00
WI-1- 304 lab
S1_I_PO1_AIwSI
Wojciech Sałabun dr inż.
Architektura informacji w serwisach
55.14:15
16:00
WI-1- 208 lab
S1_I_L_112 A
Grzegorz Śliwiński dr inż.
Wprowadzenie do informatyki

WI1, ŚRODA, 2019-01-23, godz: 15:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
56.15:15
17:00
WI-1- 010 lab
BP2_Tp1_L_32C
Agnieszka Olejnik-Krugły dr inż.
Technologie poligraficzne I

WI1, ŚRODA, 2019-01-23, godz: 16:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
57.16:15
18:00
WI-1- 308 lab
S1_I_L_221 A
Tomasz Klimek dr inż.
Programowanie obiektowe
58.16:15
18:00
WI-1- 011 lab
S1_IC_L_21 B
Bartłomiej Małachowski dr inż.
Technologie webowe
59.16:15
18:00
WI-1- 317 lab
S1_I_PO1_PW_L_
Marek Pałkowski dr hab.inż.
Programowanie współbieżne - Przedmiot
60.16:15
18:00
WI-1- 309 lab
S1_I_PO2_LaTeX
Małgorzata Pelczar dr
LaTeX - system składu tekstów
61.16:15
18:00
WI-1- 315 lab
S1_I_PO3_MIiOM
Piotr Piela dr inż.
Metody identyfikacji i oceny modeli
62.16:15
18:00
WI-1- 129 wyk
Er+_zima_1 sem
Przemysław Różewski dr hab.inż.
Dynamic documents and front-end Web
63.16:15
18:00
WI-1- 304 lab
S1_I_PO1_AIwSI
Wojciech Sałabun dr inż.
Architektura informacji w serwisach
64.16:15
18:00
WI-1- 003 lab
S1_I_L_122 A
Kamil Twarogal mgr inż.
Programowanie 1
65.16:15
18:00
WI-1- 302 lab
S1_I_L_120 A
Tomasz Wierciński dr inż.
Programowanie 1

WI1, ŚRODA, 2019-01-23, godz: 18:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
66.18:15
20:00
WI-1- 308 lab
S1_I_L_212 B
Tomasz Klimek dr inż.
Programowanie obiektowe
67.18:15
20:00
WI-1- 302 lab
lato_S2_I_L_14
Krzysztof Kraska dr inż.
Zaawansowane techniki programowania Java
68.18:15
20:00
WI-1- 315 lab
S1_I_PO3_MIiOM
Piotr Piela dr inż.
Metody identyfikacji i oceny modeli
69.18:15
20:00
WI-1- 303 lab
Er+_zima_1 sem
Przemysław Różewski dr hab.inż.
Dynamic documents and front-end Web
70.18:15
20:00
WI-1- 307 lab
S1_I_PO4_PKG_L
Sławomir Wernikowski mgr inż.
Programowanie kart graficznych
71.18:15
20:00
WI-1- 313 lab
Er+_zima_1 sem
Tomasz Wierciński dr inż.
Java programming (wi)