Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej
    TV top TV info rabbit TV
--

  WI1, PONIEDZIAŁEK, 2022-10-03, godz: 08:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
1.08:15
10:00
WI-1- 206 wyk
lato_S2_I_IO_W
Aneta Bera, dr inż.
Eksploracja danych
2.08:15
10:00
WI-1- 315 lab
S1_I_L_221A
Jacek Klimaszewski, mgr inż.
Metody numeryczne
3.08:15
10:00
WI-1- 128 wyk
S2_I_W
Przemysław Korytkowski, dr hab.inż.
Duże zbiory danych
4.08:15
10:00
WI-1- 013 wyk
S1_I_W_33
Bartłomiej Małachowski, dr inż.
Zarządzanie informacją 2
5.08:15
10:00
WI-1- 310 lab
S1_I_L_220A
Mirosław Mościcki, dr inż.
Systemy operacyjne
6.08:15
10:00
WI-1- 307 lab
S1_I_L_320
Maciej Roszkowski, dr inż.
Sieci komputerowe
7.08:15
10:00
WI-1- 200 aud
S1_I_A_213
Jarosław Woźniak, dr
Metody numeryczne

  WI1, PONIEDZIAŁEK, 2022-10-03, godz: 10:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
8.10:15
12:00
WI-1- 310 lab
lato_S2_I_IO_L
Aneta Bera, dr inż.
Eksploracja danych
9.10:15
12:00
WI-1- 316 lab
S1_I_L_330
Krzysztof Bogusławski, dr inż.
Sieci komputerowe
10.10:15
12:00
WI-1- 315 lab
S1_I_L_323
Jacek Klimaszewski, mgr inż.
Sztuczna inteligencja
11.10:15
12:00
WI-1- 007 lab
S2_I_L_gr. 1
Przemysław Korytkowski, dr hab.inż.
Duże zbiory danych
12.10:15
12:00
WI-1- 206 aud
S1_I_A_43_A
Tomasz Lipczyński, dr inż.
Ekonomia i zarządzanie
13.10:15
12:00
WI-1- 309 lab
S1_I_L_331
Bartłomiej Małachowski, dr inż.
Zarządzanie informacją 2
14.10:15
12:00
WI-1- 003 lab
S1_I_L_214A
Mirosław Mościcki, dr inż.
Systemy operacyjne
15.10:15
12:00
WI-1- 313 lab
S1_I_L_320
Łukasz Radliński, dr
Wytwarzanie oprogramowania
16.10:15
12:00
WI-1- 307 lab
S1_I_L_310
Maciej Roszkowski, dr inż.
Sieci komputerowe
17.10:15
12:00
WI-1- 129 aud
S1_I_A_43_B
Leonard Rozenberg, dr hab.inż.
Ekonomia i zarządzanie
18.10:15
12:00
WI-1- 308 lab
S1_I_L_322
Grzegorz Śliwiński, dr inż.
Sieci komputerowe
19.10:15
12:00
WI-1- 200 aud
S1_I_A_211
Jarosław Woźniak, dr
Metody numeryczne

  WI1, PONIEDZIAŁEK, 2022-10-03, godz: 12:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
20.12:15
14:00
WI-1- 310 lab
S1_I_L_220A
Aneta Bera, dr inż.
Metody numeryczne
21.12:15
14:00
WI-1- 316 lab
S1_I_L_323
Krzysztof Bogusławski, dr inż.
Sieci komputerowe
22.12:15
14:00
WI-1- 128 wyk
Er+_zima_1 sem
Przemysław Klęsk, dr hab.inż.
Artificial Intelligence (wi)
23.12:15
14:00
WI-1- 315 lab
S1_I_L_331
Jacek Klimaszewski, mgr inż.
Sztuczna inteligencja
24.12:15
14:00
WI-1- 003 lab
S1_I_L_310
Joanna Kołodziejczyk, dr inż.
Sztuczna inteligencja
25.12:15
14:00
WI-1- 007 lab
S1_I_L_332
Bartłomiej Małachowski, dr inż.
Zarządzanie informacją 2
26.12:15
14:00
WI-1- 208 lab
S1_I_L_220B
Mirosław Mościcki, dr inż.
Systemy operacyjne
27.12:15
14:00
WI-1- 206 wyk
lato_S2_I_IO_W
Marcin Pluciński, dr hab.inż.
Języki analizy danych
28.12:15
14:00
WI-1- 313 lab
S1_I_L_321
Łukasz Radliński, dr
Wytwarzanie oprogramowania
29.12:15
14:00
WI-1- 307 lab
S1_I_L_311
Maciej Roszkowski, dr inż.
Sieci komputerowe
30.12:15
14:00
WI-1- 129 wyk
S2_I_W
Leonard Rozenberg, dr hab.inż.
Ekonomiczne i prawne podstawy biznesu
31.12:15
14:00
WI-1- 200 wyk
S2_I_SKZ_3 sem
Wojciech Sałabun, dr inż.
Systemy wspomagania decyzji
32.12:15
14:00
WI-1- 308 lab
S1_I_L_324
Grzegorz Śliwiński, dr inż.
Sieci komputerowe

  WI1, PONIEDZIAŁEK, 2022-10-03, godz: 14:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
33.14:15
16:00
WI-1- 315 lab
S1_I_L_324
Jacek Klimaszewski, mgr inż.
Sztuczna inteligencja
34.14:15
16:00
WI-1- 003 lab
S1_I_L_335
Joanna Kołodziejczyk, dr inż.
Sztuczna inteligencja
35.14:15
16:00
WI-1- 007 lab
S1_I_L_330
Bartłomiej Małachowski, dr inż.
Zarządzanie informacją 2
36.14:15
16:00
WI-1- 208 lab
S1_I_L_211B
Mirosław Mościcki, dr inż.
Systemy operacyjne
37.14:15
16:00
WI-1- 313 lab
lato_S2_I_IO_L
Marcin Pluciński, dr hab.inż.
Języki analizy danych
38.14:15
16:00
WI-1- 307 lab
S1_I_L_312
Maciej Roszkowski, dr inż.
Sieci komputerowe
39.14:15
16:00
WI-1- 129 aud
S2_I_A
Leonard Rozenberg, dr hab.inż.
Ekonomiczne i prawne podstawy biznesu
40.14:15
16:00
WI-1- 316 lab
S2_I_SKZ_3 sem
Wojciech Sałabun, dr inż.
Systemy wspomagania decyzji
41.14:15
16:00
WI-1- 200 aud
S1_I_A_220
Jarosław Woźniak, dr
Metody numeryczne

  WI1, PONIEDZIAŁEK, 2022-10-03, godz: 16:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
42.16:15
18:00
WI-1- 315 lab
S1_I_L_220B
Jacek Klimaszewski, mgr inż.
Metody numeryczne
43.16:15
18:00
WI-1- 129 wyk
Er+_zima_1 sem
Joanna Kołodziejczyk, dr inż.
Introduction to Natural Language
44.16:15
18:00
WI-1- 307 lab
S1_I_L_335
Maciej Roszkowski, dr inż.
Sieci komputerowe
45.16:15
18:00
WI-1- 206 wyk
S2_I_SKZ_3 sem
Przemysław Różewski, dr hab.inż.
Przetwarzanie danych semantycznych

  WI1, PONIEDZIAŁEK, 2022-10-03, godz: 18:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
46.18:15
20:00
WI-1- 003 lab
S2_I_SKZ_3 sem
Przemysław Różewski, dr hab.inż.
Przetwarzanie danych semantycznych