e-Dziekanat

Kontrast:   Czcionka:
Poniedziałek, 25 września 2017 • imieniny: Aurelii, Kleofasa
Studia Podyplomowe WI ZUT
 • Programowanie z elementami systemów wbudowanych

  Stuudia podyplomowe Programowanie z elementami systemów wbudowanych

  Wydział Informatyki ZUT w Szczecinie
  ogłasza nabór na 
  dwusemestralne studia podyplomowe
  Programowanie z elementami systemów wbudowanych

  Studia te skierowane są do kręgu osób zainteresowanych nabyciem lub podniesieniem umiejętności w zakresie programowania urządzeń i systemów wbudowanych.
  Oferta została stworzona w porozumieniu z przedsiębiorstwami branży IT aktywnie działającymi w województwie zachodniopomorskim.

  Zajęcia będą prowadzić wykładowcy Wydziału Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie oraz specjaliści z firm:

  Studia te są unikalnym przykładem połączenia wiedzy i praktyki każdej ze stron. 

  Nabór na studia trwa do 05 marca 2017 roku.

  Zapraszamy na
  http://www.wi.zut.edu.pl/studia-podyplomowe-programowanie-z-elementami-systemów-wbudowanych

 • Programowanie komputerów

  Studia podyplomowe - Programowanie komputerów

  Wydział Informatyki ZUT w Szczecinie
  ogłasza nabór na kolejną edycję
  dwusemestralnych
  studiów podyplomowych
  Programowanie komputerów

  Studia te skierowane są do szerokiego kręgu osób zainteresowanych nabyciem umiejętności programowania komputerów.

  Z oferty mogą skorzystać zarówno osoby poszukujące zatrudnienia jak i aktywne zawodowo, które chciałyby spróbować swoich sił w dynamicznie rozwijającej się branży IT i przygotować do pracy w pożądanym obecnie zawodzie programisty.

  Program studiów pozwala również uaktualnić i poszerzyć kompetencje nauczycieli informatyki, co staje się koniecznością w świetle planowanych zmian w programach nauczania szkół wszystkich szczebli.  
  Jedynym warunkiem jaki stawiamy naszym kandydatom jest ukończenie studiów wyższych lub studiowanie na ostatnim roku.

  Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną i wysoko wykwalifikowaną kadrę Wydziału Informatyki, która szczególny nacisk kładzie na praktyczne nabywanie umiejętności. W miłej i twórczej atmosferze słuchacze będą mogli zapoznać się od podstaw z tajnikami programowania w nowoczesnym języku Python i zasadami tworzenia stron WWW.

 • Programowanie w szkole

  Programowanie w szkole

  Wydział Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie zaprasza nauczycieli do podjęcia nauki na dwusemestralnym studium podyplomowym „Programowanie w szkole”, którego pierwsza edycja rozpocznie się w kwietniu 2017. Studium adresowane jest do edukatorów, którzy chcą wzbogacić swoje kompetencje o umiejętność programowania komputerów z użyciem nowoczesnych narzędzi przydatnych w praktyce nie tylko nauczyciela informatyki, ale również przedmiotowca, który w swojej pracy styka się z zagadnieniami obróbki informacji i wizualizacji danych.

  Od kandydatów nie wymagamy niczego oprócz dyplomu ukończenia studiów wyższych, umiejętności posługiwania się komputerem osobistym i obeznania z typowymi systemami operacyjnymi. Jeśli nigdy nie programowałeś albo próbowałeś programować i zniechęciłeś się niepowodzeniami, to czekamy właśnie na ciebie. Jeśli programujesz w Pascalu albo C/C++, to też nie będziesz się nudzić, bo pokażemy ci język, który w ostatnich latach święci triumfy popularności niemal we wszystkich niszach zastosowań – ten język to Python, niedawno dodany do podstawy programowej. Jeśli twoi uczniowie są zbyt mali na to, by programować w „dorosłym” języku programowania, będziesz mógł wprowadzić ich w świat kodowania wykorzystując wizualne środowisko języka Scratch bądź też inteligentne, programowalne zabawki dydaktyczne – o tym też będzie mowa na naszych zajęciach. A wszystko to na solidnej podbudowie podstaw algorytmiki, bo niezależnie w czym i co programujesz, zaczynasz zawsze od algorytmu.

 • Poligrafia i media cyfrowe

  Poligrafia i media cyfrowe

  poligrafia

  http://poligrafia.zut.edu.pl/

 • Analiza i fuzja danych przestrzennych

  Analiza i fuzja danych przestrzennych

  Link do strony: Analiza i fuzja danych przestrzennych

stat=74269