Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej

Oferty pracy i praktyk

Program Adept w firmie SB Software

Aktualne oferty stażowe w Sii dostępne są na stronie: https://sii.pl/student/

Staż w enea

ENEA Operator sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Szczecin/ Wydział Układów Pomiarowych/ Sekcja Pomiarów poszukuje kandydata/kandydatkę na - PŁATNY STAŻ - Wydział Układów Pomiarowych

Miejscowość: Szczecin

ZAKRES ZADAŃ:

  • Zapoznanie się z technologią i przebiegiem procesów pozyskiwania i zarządzania danymi pomiarowymi z liczników energii elektrycznej dla potrzeb rozliczenia usług dystrybucji energii.
  • Bilansowanie sieci elektroenergetycznej oraz oceny jakości energii elektrycznej.

OCZEKIWANIA:

  • Student/Studentka lub absolwent (który obronił pracę dyplomową w ciągu ostatnich 12 miesięcy) studiów dziennych/zaocznych o kierunku  energetyka/elektrotechnika/informatyka/matematyka – lub pokrewnym,
  • Dyspozycyjność (ok. 30-35 h tygodniowo),
  • Znajomość obsługi komputera (biegła znajomość MS Excel),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnim.

OFERTA:

  • Realizacja ambitnych projektów,
  • Zdobycie praktycznej wiedzy i doświadczenia,
  • Elastyczny czas pracy (szczególnie w okresie sesji),
  • Wsparcie opiekuna merytorycznego przez cały okres stażu.

Termin składania aplikacji 15 maja 2023

Link do oferty:

Staż w Shoper

Obierz właściwy kurs na karierę. Jesteśmy dostawcą oprogramowania i usług dla e-commerce – liderem rynku w Polsce, z którego usług korzysta ponad 30 tys. klientów. Działamy od 2005 roku i stale się rozwijamy, poszukując do naszego teamu nowych specjalistów.

Poszukujemy studentów na wakacyjny staż w jednym z naszych biur.

W tym roku zapraszamy zarówno do Krakowa, jak i do Szczecina.

Być może właśnie te wakacje odmienią twoje zawodowe życie!

najważniejsze informacje:

  • staże trwają 2 miesiące: lipiec i sierpień
  • od poniedziałku - piątku
  • 6 h dziennie
  • wymagamy obecności (stacjonarnie) w biurze
  • w piątki stażyści pracują nad wspólnym projektem
  • staż jest płatny: 1250 zł za miesiąc, czyli za 2 miesiące stażu 2500 zł
  • zawieramy umowę o praktykę absolwencka

Zgłoś się już dziś, żeby dołączyć do naszej ekipy! Szczegóły znajdziecie: https://www.shoper.pl/praca-w-shoper-pl/

NCDC zaprasza na praktyki

NCDC poszukuje obecnie najlepszych talentów do autorskiego programu praktyk dla programistów.

NCDC House of Talents to niezrównana okazja do  zrealizowania projektu wzorowanego na projektach komercyjnych.
Podczas 6 tygodni praktyk dajemy Ci możliwość użycia  najnowszych technologii i narzędzi w symulowanym środowisku, pod okiem doświadczonych opiekunów.

Rekrutacja do NCDC House of Talents przebiega w dwóch etapach. Aby wziąć udział w naborze do tegorocznej edycji należy najpierw się zarejestrować w programie. Zapisy ruszają 19 kwietnia 2023.

Zarejestruj się

Jak tylko zarejestrujesz się w programie, otrzymasz od nas test z wiedzy a kolejno zadanie programistyczne w Javie.

TEST Z WIEDZY

w ten sposób dowiesz się, jaka wiedza będzie Ci przydatna podczas praktyk, a nam pokażesz, czy masz oczekiwaną przez nas wiedzę - nawet jeśli jej zdobycie miało miejsce dopiero w czasie wypełniania testu, to ważne dla nas jest, że potrafisz ją znaleźć

ZADANIE PROGRAMISTYCZNE

napisz prosty program w Javie - oceniać będziemy zarówno to, czy potrafisz rozwiązać postawiony problem, jak i jakość Twojego kodu

NCDC oferuje 6 tygodniowy program praktyk w specjalnie przygotowanej przestrzeni. Abyś mógł poczuć się jak część zespołu już teraz. Gwarantujemy wspaniałe doświadczenie, aktywne zaangażowanie opiekunów, z mnóstwem wsparcia i wskazówek. Nie musisz martwić się o nic poza kodowaniem.

SZKOLENIA WSTĘPNE

  • Dostęp do platformy szkoleniowej on-line

  • Cotygodniowe code - review i retrospekcje z mentorami

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE

Podczas praktyk odejmujesz z zespołem wyzwania, które pomagają nam udoskonalić rozwiązania w komercyjnych projektach. Wierzymy w Twoją kreatywność i umiejętność szukania nieszablonowych dróg. Najnowsze technologie tylko Ci w tym pomogą.

CIEKAWE PROJEKTY

Co roku tworzymy dla Was zadania, które pozwolą na wykorzystanie najnowszych technologii i narzędzi, którymi posługujemy się w projektach komercyjnych. Projekty mają zróżnicowaną tematykę i mają przede wszystkim zainspirować do znajdywania nowych rozwiązań.

ZAPLECZE SOCJALNE

Chill room aby się trochę zregenerować, ogród by zaczerpnąć świeżego powietrza, a może 15 minutowa rundka na XBoxie? Wiemy, że umysł potrzebuje czasami resetu - korzystaj dowoli z naszego zaplecza.

DOSTĘP DO INFRASTRUKTURY

Zapewniamy dostęp do infrastruktury firmowej, niezbędnego oprogramowania i narzędzi. Ty potrzebujesz tylko laptopa.

ZDROWE OBIADY I OWOCE

Aby kodować, trzeba się dobrze odżywiać i dbać o zdrowie - sprawdzone przez naszych fachowców 😉 Codziennie zapewniamy Ci zdrowy posiłek i owoce na przekąskę.

Więcej informacji na:

NCDC House of Talents
ul. Bartosza Głowackiego 4
70-238 Szczecin, Poland
tel: +48 669 500 316