Pracownicy chcący przekazać informacje do publikacji na wydziałowej stronie WWW mogą przekazywać treści do Pełnomocnika Dziekana ds. zarządzania witryną internetową dr inż. Bartłomieja Małachowskiego. Proponowane treści prosimy przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcamy do przekazywania informacji o podejmowanych inicjatywach, projektach, osiągnięciach i sukcesach.

W miarę możliwości prosimy o przesyłanie informacji w postaci kompletnych tekstów gotowych do publikacji.