Formularz wyszukiwania
Zaloguj
Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej

Oferty pracy i praktyk

Firma m.in. zajmuje się szkoleniami kadry medycznej z zakresu oprogramowania szpitalnego. Dołączając do naszego zespołu sprawisz, że polska służba zdrowia stanie się nieco lepsza i bardziej nowoczesna.

Więcej informacji.

IAI Webcamp to cieszące się rekordowym zainteresowaniem bezpłatne, 5-dniowe warsztaty kodowania stron internetowych, które odbędą się 17-21 lutego 2020 roku w Szczecinie. Pod okiem doświadczonych specjalistów z IAI, kształcić się będzie 30 koderów stron internetowych. Na ostatnie, rekordowe edycje Warsztatów IAI Webcamp, zgłosiło się ponad 500 osób ze Szczecina i całego kraju. Głównym celem warsztatów jest przekazanie uczestnikom wiedzy, która pozwoli im na podjęcie pracy jako Web Developer. W trakcie warsztatów oprócz samej nauki kodowania, rywalizacji i pracy w zespołach, znajdzie się również czas na wymianę cennych doświadczeń oraz poznanie ciekawych ludzi z branży.

Udział w warsztatach jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich osób pełnoletnich, które posiadają podstawową wiedzę z zakresu kodowania stron internetowych i chcą w tym kierunku dalej się rozwijać. Podstawą kwalifikacji są wyniki quizu, który trzeba rozwiązać na stronie webcamp.idosell.com. Zapisy na IAI Webcamp #8 trwają do 31 stycznia 2020 roku. Dla najlepszych uczestników warsztatów czekają zaproszenia na płatne staże.

"Mamy wizję Szczecina, w którym nawet kilkanaście tysięcy osób pracuje w branży IT i tymi zupełnie bezpłatnymi inicjatywami odpłacamy się społeczności, w której sami żyjemy. Dlatego dalej inwestujemy w kolejne edycje Webcampa. Mamy unikalny program nauki, po którym uczestnicy nie dowierzają, że są w stanie robić niesamowite rzeczy i zarabiać pieniądze ze zleceń. Naszym sekretem jest praca na rzeczywistych przykładach, w intensywnym programie, dopracowanym w 7 poprzednich edycjach. To wszystko wpływa, że każda kolejna edycja warsztatów cieszy się rekordowym i coraz większym zainteresowaniem. Do tej pory pomogliśmy setkom osób znaleźć pierwszą pracę."- mówi Paweł Fornalski, założyciel i prezes IAI.

IAI Webcamp jest inicjatywą dedykowaną wszystkim osobom, które chcą się przebranżowić lub rozpocząć swoją drogę we Front-endzie. Z myślą o tych osobach stworzyliśmy specjalny program warsztatów, w którym stawiamy na praktykę i pracę zespołową. Ostatniego dnia bezpłatnych warsztatów, odbędzie się Turniej IAI Webcamp, w którym uczestnicy podzieleni na zespoły będą budować "od zera" stronę internetową, którą potem łatwo będzie można przenieść do dowolnego systemu CMS. Co ciekawe, sam turniej stanowi namiastkę pracy zespołowej w firmie IT. Dla najlepszych uczestników warsztatów, przygotowaliśmy zaproszenia na płatne 3-miesięczne staże. Poprzednie edycje warsztatów, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, wsród osób z całej Polski, dlatego jeśli chcesz spróbować swoich sił w IAI Webcamp #8, zapraszam do wysłania zgłoszenia - Szymon Kaczmarek, szef działu Web Developers w IAI oraz główny organizator IAI Webcamp

Ósma edycja IAI Webcamp odbędzie się w sali audytoryjnej IAI Emporium w wynajmowanym przez IAI biurowcu Piastów Office Center w Szczecinie. Warsztaty objęte są mecenatem Miasta Szczecin, a partnerami wydarzenia są: Wydział Informatyki ZUT w Szczecinie, Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego, Akademicki Szczecin.

Organizatorem bezpłatnych warsztatów IAI Webcamp jest IAI z siedzibą w Szczecinie. IAI tworzy usługi dedykowane do obsługi profesjonalnych sklepów internetowych IdoSell Shop. Drugim produktem spółki jest profesjonalny system rezerwacji noclegów i usług - IdoSell Booking. Do tej pory IAI zebrało ogromną ilość nagród i wyróżnień. Wybrane z nich to: nagrody Ekomers dla najlepszego oprogramowania do sprzedaży internetowej w Polsce według polskich internautów oraz status Partnera Google Premium jako jedynego systemu sklepów internetowych, któremu przyznano to wyróżnienie czy Diament Forbesa lub Deloitte Technology Fast50 dla najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. IAI. to prężnie rozwijająca się firma, która zatrudnia na stałe 170 osób.