Formularz wyszukiwania
Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej

Oferty pracy i praktyk

Właścicielem marki SIEGLA jest firma Platforma Biznesu, która oferuje szeroką gamę profesjonalnych usług i rozwiązań informatycznych. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista C++

Zakres obowiązków:

  • merytoryczne i kreatywne wsparcie zespołu projektowego,
  • implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami,
  • projektowanie i wykonywanie testów,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • rozwój i optymalizacja istniejących rozwiązań.

Wymagania:

  • co najmniej dobra znajomość języka C++ i bibliotek STL,
  • znajomość języka C i narzędzi GNU,
  • doświadczenie w programowaniu aplikacji dla systemów GNU/Linux,
  • znajomość wzorców projektowych,
  • znajomość zasad programowania obiektowego,
  • zdolność analitycznego myślenia i szybkiego uczenia się,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym sporządzanie dokumentacji.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wiedza z zakresu protokołów sieciowych i metod integracji aplikacji,
  • znajomość Qt framework,
  • doświadczenie w pracy z narzędziami TDD.

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w centrum Szczecina,
  • udział w ciekawych projektach,
  • kontakt z najnowszymi technologiami.

Oferta skierowana jest do osób z doświadczeniem na podobnym stanowisku, jednakże nie wykluczamy możliwości przeprowadzenia odpłatnego stażu/praktyk.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

GlobalLogic poszukuje osób zainteresowanych trzymiesięcznym płatnym stażem, który rozpoczyna się 1 października i trwa do końca grudnia. Szukamy osób z podstawową znajomością C i C++. Po ukończeniu stażu istnieje możliwość dalszej współpracy. Link do oferty: https://www.globallogic.com/gl_career/automotive-academy-intern/

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GlobalLogic w związku z procedurą rekrutacji w spółce. Moje dane będą przechowywane w bazie danych kandydatów GlobalLogic i mogą być użyte w celu nawiązania kontaktu z kandydatami, gdy pojawią się nowe oferty pracy. Zapoznałem (zapoznałam) się z Polityką Prywatności GlobalLogic [2], jestem świadom(a) moich praw, wiem, że mogę wycofać moją zgodę w każdym czasie oraz wiem w jaki sposób mogę się w tych celach skontaktować z GlobalLogic.

Zdobądź wiedzę wspólnie z doświadczonym zespołem administratorów i rozpocznij swoją karierę z Red Sky!
Miejsce pracy: nasze biuro w centrum Szczecina, Al. Piastów 22 (blisko akademików).
Wymiar: elastyczne godziny pracy, wymiar dostosowany do wymogów stażu lub praktyki, jednak minimum, jakie powinieneś nam poświęcić to 60 h w miesiącu.

Zakres obowiązków

  • zarządzanie stacjami roboczymi i serwerami wirtualnymi,
  • optymalizacja i wdrażanie nowych usług w środowisku testowym,
  • monitorowanie i zapewnienie poprawnego działania usług związanych z funkcjonowaniem systemów serwerowych,
  • identyfikacja i rozwiązywanie problemów sprzętowych, przeprowadzanie aktualizacji, wprowadzanie usprawnień i rozbudowa środowisk.

Wymagania

  • znajomość sprzętu komputerowego i podstawowego sprzętu sieciowego,
  • umiejętność konfiguracji i zarządzania serwerami z systemami Linux (np Debian),
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność jasnej komunikacji i sprawnej współpracy w zespole,
  • mile widziane pozytywne nastawienie: „chcieć, to móc”,
  • zaangażowanie i chęć samodoskonalenia się, inicjatywa.

Oferujemy

  •   atrakcyjne wynagrodzenie
  •   poznanie procesów i procedur obsługi środowiska IT
  •   poznanie współczesnych narzędzi używanych przez administratorów
  •   praca w środowisku rozproszonym administrowanym zdalnie
  •   możliwość poznania naszego procesu zarządzania środowiskami serwerowymi
  •   możliwość konfrontacji z ciekawymi rozwiązaniami open-source’owymi
  •   możliwość automatyzacji zadań przy użyciu ulubionych języków skryptowych
  •   możliwość nauki i zdobywania doświadczenia z zakresu zaawansowanych technologii internetowych,
  •   naukę podstaw wirtualizacji zasobów,
  •   pracę w młodym start-up’owym zespole
  •   możliwość kontynuowania współpracy po okresie praktyki/stażu

Zainteresowany? Aplikuj !

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o załączenie do aplikacji klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). “

IT Internship Offer