Szkolenie on-line: Euraxess

Zapraszamy studentów, absolwentów, a także naukowców planujących rozwinąć swoją karierę dzięki zagranicznym wyjazdom, na szkolenie on-line dotyczące portalu Euraxess.

Wydarzenie odbędzie się 22 czerwca 2021 r. w godz. 10.00 - 11.30.

Portal Euraxess to serwis internetowy, w którym publikowane są oferty pracy dla naukowców, a także granty, stypendia, projekty badawcze.
To ogromna, międzynarodowa baza informacji przygotowana z myślą o mobilnych naukowcach.
Warto z korzystać z tych możliwości i dać sobie szansę na rozwój swojej kariery.

Szkolenie poprowadzi konsultant Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych UE w Szczecinie, p. Anna Przybysz, która opowie o idei funkcjonowania portalu Euraxess oraz przedstawi najważniejsze funkcjonalności strony internetowej.
Dowiedzą się Państwo, jak założyć indywidulane konto, a także, jak wyszukiwać oferty pracy i stypendiów.

Szczegółowych informacji na temat wydarzenia udziela p. Anna Przybysz,

Zapraszamy do rejestracji!

Dnia 15.06.2021 r. (wtorek) o godz. 10:15 odbędzie się seminarium wydziałowe podczas którego zostaną zaprezentowane laboratoria badawcze Katedry Sztucznej Inteligencji i Matematyki Stosowanej.