Premiera filmu Wojciecha Maleiki

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że w najbliższą niedzielę 5.02.2023r. o godzinie 11:00 w budynku Starej Rzeźni na Łasztowni w Szczecinie, odbędzie się premiera pełnometrażowego filmu Wojciecha Maleiki z wyprawy jachtem Dar Szczecina na Islandię.

Wojtek Maleika to pracownik naszego Wydziału, ale też i znany w środowisku żeglarz, pływający głównie w rejsach z młodzieżą. Wyprawa Islandia 2022 to jeden z jego ostatnio zakończonych rejsów na pięknym ponad 50-letnim jachcie Dar Szczecina.  W tym pełnometrażowym filmie widzowie będą mogli poczuć się członkiem załogi. Oczami kapitana Wojtka Maleiki oraz załogi zobaczą to, co najpiękniejszego do zaoferowania ma Islandia. To historia pełna przygody, nieziemskich widoków i niesamowitej przyjaźni ludzi, których połączył wspólny cel – Islandia.

Film Wojtka Maleiki to zapis najważniejszego rejsu jachtu Dar Szczecina w 2022 roku. Przypomnijmy, że rejs Daru Szczecina na Islandię składał się czterech etapów, w których uczestniczyło 40 osób, plus kapitanowie: Wojciech Maleika i Przemysław Dziarnowski (I i II etap) oraz kapitanowie: Wojciech Kaczor i Maksymilian Bojek (III i IV etap). Jacht wraz z załogą przepłynął łącznie 3600 mil morskich.

Zapraszamy serdecznie

Dział Mobilności Międzynarodowej zaprasza studentów i doktorantów ZUT zainteresowanych wyjazdami stypendialnymi na zagraniczne praktyki zawodowe w ramach Programu Erasmus+ na spotkania informacyjne on-line.

Link do spotkania https://linkd.pl/2uczp

Międzynarodowe Targi i Konferencja Gamedev & Creative Careers Expo

To już szósta edycja wydarzenia poświęconego nawiązywaniu kontaktów między pracodawcami, a osobami i firmami chcącymi współpracować w branży gier wideo i pokrewnych sektorach kreatywnych.

Na GCCE 2023 Spring złożą się Pro Day (03/03 i Open Day (04/03), panele i dyskusje na scenie głównej, Strefa Careers Mode, Strefa Wiedzy i Edukacji, prezentacje „Why Not To Join Us?”, afterparty Creative Mixer.

Udział w wydarzeniu wezmą osoby chcące rozwijać swoje kariery w branżach kreatywnych, ze szczególnym uwzględnieniem gamedevu. Wydarzenie jest adresowane do programistów, grafików, muzyków, ilustratorów, animatorów, specjalistów marketingu i PR, testerów, designerów, tłumaczy, analityków, producentów. Zapraszamy zarówno profesjonalistów i przedstawicieli firm zainteresowanych relacjami na poziomie B2B, jak również osoby dopiero poszukujące swojego miejsca w gamedevie, w tym uczniów i studentów.

Na imprezę zaprasza wydawca magazynów Pixeli PSX Extreme, serwisu www.pixelpost.pl oraz organizator corocznego Festiwalu Gier i Popkultury Pixel Heaven.

Gamedev & Creative Careers Expo 2023 Spring odbędzie się w dniach 3 i 4 marca 2023 r. w przestrzeniach Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych przy ul. Mińskiej 65 w Warszawie.